reklama

iRoot 1.8.8

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Usuwanie zabezpieczeń
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iRoot (wcześniej: vRoot) to program do rootowania jednym przyciskiem urządzeń z systemem Android, podłączonych do komputera przewodem USB. Jego interfejs jest bardzo prosty, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie sobie w stanie poradzić z tym procesem.

Uzyskanie dostępu roota pozwoli bez ograniczeń ingerować w działanie systemu Android. Producent informuje, że program poradzi sobie z każdym urządzeniem z Androidem, ale na podstawie mobilnego odpowiednika tej samej aplikacji mnożna sądzić, iż obsługiwane są systemy w wersjach od 2.3 do 5.0.

Korzystanie z programu sprowadza się do podłączenia telefonu do komputera, zainstalowania jego sterowników oraz uruchomienia procesu rootowania. Nie należy zapominać, iż niezbędne jest również włączenie debugowania USB w ustawieniach telefonu. Po skutecznym zakończeniu pokonywania zabezpieczeń, do dyspozycji będziemy mieli również możliwość instalacji dodatkowych narzędzi, które ułatwią wykorzystanie potencjału dostępu do systemowych plików.

Z powodu ingerencji w zabezpieczenia systemu Android, program może być uznawany za szkodliwy i blokowany przez przeglądarkę lub antywirus.

Uwaga!

Celem rootowania jest uzyskanie dostępu do domyślnie chronionych obszarów systemu Android. Przed przystąpieniem do tego procesu warto posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Goldfinger   10 #1 20.02.2017 20:27

Jestem w ciężkim szoku, że takie guano jak iRoot znalazło się na dobrychprogramach.
Nie wiem, czemu to ma służyć, ale na pewno nie do rootowania Androida.
Jedynym namacalnym efektem działania iRoot są aplikacje-śmieci, które instalują się
w smartfonie bez zgody użytkownika podczas niby-rootowania.

reklama