iSkysoft Free YouTube Downloader iSkysoft Free YouTube Downloader 6.3.0

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iSkysoft Free YouTube Downloader to darmowe narzędzie do pobierania pojedynczych utworów, list odtwarzania, a nawet całych kanałów z serwisu YouTube.

Wspomniane operacje możemy przeprowadzić na dwa różne sposoby. Poza wsparciem funkcji "przeciągnij i upuść" umożliwiającej szybkie umieszczenie wybranego materiału w głównym oknie programu iSkysoft Free YouTube Downloader, istnieje także opcja skopiowania i wklejenia odnośnika do wideo, które zamierzamy pobrać. Trzecie rozwiązanie to kliknięcie specjalnego przycisku "download", który za sprawą opisywanego narzędzia pojawi się nad oknem filmu YouTube uruchomionym w przeglądarce internetowej.

iSkysoft Free YouTube Downloader zawiera wbudowaną przeglądarkę internetową, a także konwerter plików. Wśród obsługiwanych formatów wyjściowych znajdziemy: MP4, MOV, WMV, AVI, MKV, 3GP oraz MPEG. Należy również wspomnieć o obecności funkcji pozwalającej na kopiowanie plików do pamięci przenośnej urządzenia z systemem operacyjnym Android połączonego z komputerem przez USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!