iSpring Free

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna wersja programu umożliwiającego przekształcanie prezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można później opublikować np. na witrynie internetowej.

iSpring Free w pełni integruje się z PowerPoint, a wszystkie jego opcje są dostępne z poziomu menu tego programu. Obsługa programu jest wręcz banalna - po kliknięciu na przycisk Publish, pojawia się małe okienko z domyślnymi ustawieniami i proponowaną lokalizacją pliku wynikowego, a kolejne kliknięcie na Publish powoduje wygenerowanie pliku.

W wersji bezpłatnej wersji istnieje możliwość ustalenia wymiarów animacji, określenia z jakiej części prezentacji ma być generowana animacja, a także odstępów czasowych po jakich mają wyświetlać się kolejne slajdy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!