r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iStat Menus 6.00

Strona główna Mac Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iStat Menus to program umożliwiający monitorowanie systemu z poziomu górnej belki systemu OS X. Można wybrać kolor wykresów, tło jasne lub ciemne, zależnie od wiodącego motywu systemu, oraz zakres danych, które będą widoczne na belce lub w rozwijanym menu.

Galeria programu

Dzięki aplikacji możemy na bieżąco monitorować stan procesora, zużyciem pamięci Maka, a także aktywnością dysków. Kolejne funkcje iStat Menus pozwalają na monitorowanie połączeń z Internetem i siecią wewnętrzną, temperatury Maka w wielu miejscach, stanu baterii i układu graficznego.

Informacje możemy przejrzeć na górnej belce, za pomocą zbiorczego rozwijanego menu menu lub z poziomu okna programu. Wszelkie ustawienia dotyczące kolejności wyświetlania, barw, źródeł danych i sposobu ich interpretacji również znajdują się w tym oknie.

Z wersji próbnej programu można korzystać przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.