reklama

iStudiez Lite 1.4.4

Strona główna Mac Edukacja i nauka Programy dla uczniów
Pobierz program

iStudiez Lite to program skierowany do uczniów i studentów. Za jego pomocą możemy zaplanować zadania do wykonania i ustawić przypomnienia o egzaminach. Aplikacja spełnia także rolę dziennika ocen oraz planu zajęć.

Program ma bardzo elastyczne możliwości edycji semestrów, planów zajęć oraz dni wolnych. Zajęcia można podzielić na wykłady, ćwiczenia i laboratoria, a także przypisać do nich salę i budynek. Jeśli nie odbywają się one regularnie, nie jest to przeszkodą, ponieważ w programie istnieje możliwość ustawienia częstotliwości powtórzeń.

W iStudiez Lite łatwo zaplanujemy zadania do wykonania, do których później dopisać można oceny. Do każdego zadania można dodać tytuł, opis, partnera, a także ustawić jego priorytet i termin. Program pomaga także zapanować nad planem egzaminów, dzięki czemu harmonogram sesji będziemy mieć zawsze pod ręką i żadna ważna data nam nie umknie.

Cały grafik przeglądać możemy na przejrzystym kalendarzu, który posiada możliwość synchronizacji z kalendarzem systemowym. Interfejs aplikacji jest logiczny i intuicyjny, co sprawia, że korzystanie z programu jest przyjemne i szybko można się nauczyć jego obsługi.

Program dostępny jest bezpłatnie w wersji Lite, której funkcjonalność jest ograniczona. Maksymalnie można dodać 1 semestr, 5 przedmiotów, 15 zadań, 5 wykładowców i 2 zakresy dni wolnych. Nie można też korzystać z powiadomień, synchronizacji danych w chmurze oraz tworzyć kopii zapasowych. Aby pozbyć się wymienionych ograniczeń konieczny jest zakup wersji PRO.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama