iSumsoft Cloner iSumsoft Cloner 3.1.1

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iSumsoft Cloner to niewielkie, ale skuteczne narzędzie, którego główną funkcją jest klonowanie danych zapisanych na dysku twardym. Przy jego użyciu utworzymy także kopie zapasową partycji i w razie potrzeby przywrócimy z niej dane, a także przeniesiemy system operacyjny wraz z zainstalowanym oprogramowaniem na nowy dysk twardy.

Kopiowanie oraz przywracanie danych

Program nie należy do skomplikowanych a jego obsługa nie powinna przyporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Po uruchomieniu wystarczy wybrać interesujący nas tryb - Kopiowanie (Copy), Kopia zapasowa (Backup) lub Przywracanie danych (Restore). Dzięki nim możliwe jest odpowiednio przeniesienie zawartości wybranej partycji na inną partycje, utworzenie backupu partycji oraz jej przywrócenie w razie np. awarii magazynu danych. W większości przypadków użytkownik musi tylko zdefiniować kilka podstawowych opcji, tj. partycja źródłowa i docelowa.

Kiedy korzystać z iSumsoft Cloner?

Scenariuszy użycia opisywanego narzędzia może być wiele. Narzędzie z pewnością okaże się przydatne w momencie kiedy chcielibyśmy w szybki sposób zabezpieczyć cenne dane przed ich utratą, przenieść zawartość partycji na inny dysk lub skopiować 1:1 partycję systemową podczas wymiany komputera czy dysku twardego (np. ze zwykłego talerzowego na szybki SSD).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu jedynie przez 7 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!