r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iTire Pressure 1.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

iTire Pressure to aplikacja firmy Vittoria, produkującej specjalistyczne felgi i opony rowerowe, w której można obliczyć optymalne ciśnienie dla opony danego typu na podstawie jej parametrów, masy roweru i rowerzysty.

Aplikacja nie pozwala podać informacji dotyczących rozłożenia obciążenia na rowerze, za to można szczegółowo określić typ opony, łącznie z danymi o konstrukcji i przekroju, w tym wykorzystane materiały (nylon, bawełna, TPI).

r   e   k   l   a   m   a

Po wybraniu informacji o ogumieniu wystarczy dodać swoją masę, masę roweru i spodziewane warunki pogodowe dla opon szosowych lub typ podłoża dla opon terenowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
OPROGRAMOWANIE 03.03.2016 | Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.