r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iTrash 4.0.3

Strona główna Mac Narzędzia Odinstalowywanie programów

iTrash (dawniej AppTrasher) banalnie prosty program przeznaczon do usuwania zbędnych programów, widżetów i pakietów. Program usuwa nie tylko inne pliki programów, ale także powiązane z nimi komponenty i dodatki.

Dzięki iTrashowi temu możemy być pewni, że po wykasowaniu zbędnego programu nie pozostanie po nim ślad na dysku. Aby usunąć dane, wystarczy przenieść ikonę programu i upuścić do okna iTrasha. Następnie aplikacja poinformuje o komponentach, które zostaną usunięte (więcej szczegółów można zobaczyć po włączeniu trybu eksperckiego. Można część z nich odznaczyć (na przykład usunąć tylko ustawienia programu) lub zdecydować się na wykasowanie wszystkich.

r   e   k   l   a   m   a

W ustawieniach można wybrać programy, które nigdy nie powinny być usunięte. W ten sposób nawet po przeciągnięciu do iTrasha programy nie zostaną wykasowane. Uruchomić można też tryb Ghost Mode. Umożliwia on współpracę Kosza z iTrashem – kiedy do Kosza trafi jakiś program, zostanie on usunięty przez iTrasha.

Wersja demonstracyjna programu pozwala na użycie go trzy razy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.