iTunes iTunes

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

iTunes to rozbudowany odtwarzacz multimedialny, program towarzyszący dla iPhone'a i klient sklepu iTunes z filmami i muzyką w jednym.

Na komputerze iTunes może spełniać funkcję odtwarzacza filmów i muzyki. Jego zaletą na tym polu jest możliwość budowania kolekcji z ocenami i tworzenia dynamicznych list odtwarzania na podstawie metadanych plików. iTunes może też odtwarzać stacje radiowe.

Jako klient sklepu iTunes pozwala nam kupować pliki z muzyką, filmy, seriale i podcasty ze sklepu Apple. Sklep ma kilka ciekawych funkcji, jak dopasowywanie muzyki do plików kupionych w innych źródłach. Można też zgrać posiadane płyty CD do biblioteki – one także zostaną dopisane do naszego konta w sklepie.

iTunes pełni też rolę programu towarzyszącego dla iPhone'a. Z jego pomocą można przeglądać zawartość telefonu, synchronizować dane, kupować aplikacje, a także wgrywać aktualizacje oprogramowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Przejrzysty interfejs, podgląd list odtwarzania
Można poplątać autoryzację w urządzeniach
ocena użytkownika
19.04.2020 12:05

iTunes jest usługą płatną, powiązaną z Apple ID. Przy standardowym ustawieniu konieczna jest autoryzacja urządzenia, na którym odtwarzamy treści, obowiązuje tutaj limit urządzeń. Istnieje opcja wykorzystania programu jako lokalnego odtwarzacza plików na Windows. Przy tym ustawieniu program jest zgrabnym, minimalistycznym odtwarzaczem lokalnych playlist, znakomitym chociażby do odtwarzania audiobooków.