iTunes CPU Redux iTunes CPU Redux 1.03

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iTunes CPU Redux to niewielkie, ale przydatne narzędzie kierowane do posiadaczy urządzeń firmy Apple, którzy do zarządzania nimi w systemie Windows wykorzystują oprogramowanie iTunes.

Program pozwala na zmniejszenie ilości zasobów wykorzystywanych przez iTunes na komputerze, a co za tym idzie zwiększenie szybkości i wydajności środowiska operacyjnego. Działa on w obrębie zasobnika systemowego skąd monitoruje usługi powiązane z oprogramowaniem iTunes i w momencie ich bezczynności wyłącza je, obniżając tym samym stopień użycia procesora oraz wydłużając czas pracy na baterii w przypadku komputerów przenośnych.

iTunes CPU Redux podczas swojego działania monitoruje m.in. takie procesy jak 'Sync Server' oraz 'MobileDeviceHelper'. W ustawieniach narzędzia możemy określić zasoby uwzględniane podczas jego pracy. Znajdziemy tam również opcje pozwalającą na automatyczny start programu wraz z systemem Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!