r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iView przejęte przez Microsoft

Strona główna Aktualności

Firma iView, twórca programu iView MediaPro służącego do zarządzania obrazami, muzyką i filmamy, została ostatnio kupiona przez Microsoft.

Tworzone przez iView programy skierowane są głównie do firm i osób profesjonalnie zajmujących się obróbką mediów, dostępne są w wersjach dla Windows i MacOS. Według założyciela firmy, zmiana właściciela nie będzie oznaczała rezygnacji z oferowania programów w wersjach dla MacOS. Współpraca ma pomóc firmie wykorzystać pełny potencjał i zdobyć nowe rynki. Finansowe szczegóły transakcji nie są znane.

Zastanawiające jest, jakie są plany Microsoftu dotyczące rynku grafiki komputerowej. W maju informowaliśmy o stworzeniu narzędzia do projektowania stron WWW, grafiki i interfejsów, być może gigant z Redmond planuje poważniejsze wkroczenie na rynek grafiki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.