r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

iWork, iMovie i GarageBand za darmo na macOS i iOS dla wszystkich

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Apple zaktualizował dziś swoje programy biurowe i do amatorskiego montażu dźwięku i wideo, a przy okazji usunął z nich metki z ceną. iMovie, Numbers, Keynote, Pages i GarageBand są dostępne za darmo na iOS-a i macOS-a.

Historycznie i biznesowo to posunięcie jest bardzo słuszne. Przez wiele lat aplikacje z pakietu iLife (Garageband, iMovie i iPhoto, obecnie zastąpiony przez Photos) były sprzedawane razem z nowymi Macami. Przeniesienie ich do App Store'a było posunięciem przykrym z punktu widzenia osób korzystających z Maców od dłuższego czasu.

iWork (Pages, Numbers i Keynote) darmowy nie był i być może dlatego na Macach popularne są rozwiązania konkurencji – na przykład Microsoft Office. Być może dostępność za darmo pozwoli biurowym programom Apple'a nabrać rozpędu. Póki co, poza Keynote, nie cieszą się popularnością.

r   e   k   l   a   m   a

Od 1 października 2013 roku wszystkie wymienione programy były dostępne za darmo dla osób, które kupiły nowego Maca, iPhone'a lub iPada. Najwyższa pora, by były dostępne bez opłat dla wszystkich.

Wszystkie programy znajdziecie w naszej bazie programów: iMovie (macOS, iOS), GarageBand (macOS, iOS), Keynote (macOS, iOS), Pages (macOS, iOS) i Numbers (macOS, iOS).

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.