iZip iZip 3.9

Strona główna Mac Akcesoria Kompresowanie plików
Pobier​z program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iZip to intuicyjny program do kompresowania plików, szyfrowania archiwów i udostępniani ich innym użytkownikom, a także rozpakowywania archiwów. iZip obsługuje archiwa ZIP, ZIPX, RAR, TAR, GZ i 7ZIP.

iZip to program bardzo prosty, dzięki czemu użytkownicy Maców nie mają z nim żadnych problemów. Otwarte w nim archiwa prezentowane są jakby były zamontowanymi dyskami zewnętrznymi. Dzięki temu w Finderze można przejrzeć spakowane pliki i wydobyć tylko te, które są aktualnie interesujące, bez rozpakowywania całości. Możliwe jest także przenoszenie plików między zamontowanymi w ten sposób archiwami.

Program prowadzi przez kolejne kroki tworzenia archiwum z wbudowanym kreatorem, który pozwala wybrać pliki, szyfrowanie, podać hasło i tak dalej. Po zakończeniu pakowania można udostępnić archiwum we własnej usłudze iZip.com, publicznie lub prywatnie. Po umieszczeniu plików w chmurze program pokaże odnośnik, który można przekazać innym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!