ilomilo ilomilo 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ilomilo to sympatyczna gra logiczna o przygodach dwóch bohaterów, tytułowego ilo oraz milo. Dzięki zastosowanej grafice 3D przypomina platformówki, jednak aspekt zręcznościowy nie odgrywa w niej żadnej roli.

Na czym polega zabawa w ilomilo? Każdy poziom (a jest ich sporo) bohaterowie rozpoczynają w różnych miejscach planszy. Naszym zadaniem jest ich połączenie. Podczas gry możemy dowolnie przełączać się pomiędzy nimi, tak aby rozwiązać czekających na drodze zagadki.

Ilo i milo nie potrafią skakać, dlatego każda przerwa w planszy to dla nich wyzwanie, potrafią jednak podnosić niektóre przedmioty i uaktywniać porozmieszczane na mapie mechanizmy. Autorzy zadbali aby poziom trudność rósł stopniowo, dzięki czemu początki pozwalają zapoznać się ze specyfiką zabawy, a późniejsze misje wysilić nasze komórki.

Pomimo iż gra ma już swoje lata jej grafika wciąż prezentuje się bardzo dobrze i uroczo. Muzyka, dopasowana klimatem do zabawy nie zestarzała się ani trochę, wciąż wpada w ucho i pozostaje z nami długo po zakończeniu zabawy. Gra posiada darmową wersję próbną, z którą polecam się zapoznać. Jest to jedna z lepszych gier tego typu na urządzenia mobilne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!