imPcRemote imPcRemote 1.12

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ImPcRemote to program, dzięki któremu bardzo szybko uzyskamy zdalny dostęp do innych komputerów za pośrednictwem Internetu na komputery z Windows, Mac OS oraz Linuksem.

Narzędzie może mieć nieskończoną liczbę zastosowań. Przykładowo sprawdza się idealnie wówczas, gdy musimy rozwiązać dany problem na komputerze innego użytkownika. Chcąc zlikwidować usterkę nie musimy udać się do niego osobiście – wystarczy połączenie z siecią i ImPcRemote.

ImPcRemote adresowany jest nie tylko do użytkowników domowych, ale i małych przedsiębiorstw. Za pomocą tego programu zaoferujemy naszym klientom pomoc w rozmaitych zagadnieniach i dziedzinach bez konieczności wychodzenia z biura. Będziemy mogli również przenosić dokumenty lub inne pliki między zdalnym, a lokalnym komputerem (bądź odwrotnie) oraz wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe.

Warto dodać, że ImPcRemote umożliwia jednorazowe połączenie z innymi komputerami oferuje pozwala na tworzenie grup składających się z różnych urządzeń, do których możemy uzyskać zdalny dostęp. Wszystko to bez konieczności używania zapory sieciowej, serwerów proxy i konfiguracji NAT.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!