bEgtNyiJ

iPhone Backup Extractor7.7.32.4142

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iPhone Backup Extractor to wieloplatformowe narzędzie, którym zainteresować się powinien każdy posiadacz produktów Apple. Umożliwia ono sprawne przywracane istotnych danych z utworzonych wcześniej kopii zapasowych zawartości takich urządzeń jak iPhone, iPad czy iPod.

bEgtNyiL

Program pozwala użytkownikowi na podgląd zawartości kopii zapasowej i przywrócenie jedynie wybranych składników. Jego możliwości przydadzą się w sytuacjach kiedy m.in. urządzenie uruchamia się w trybie odzyskiwania i wymaga restartu czy też część danych została utracona podczas aktualizacji lub synchronizacji systemu. Z pomocą iPhone Backup Extractor odzyskamy takie składniki kopii zapasowej jak lista kontaktów, zdjęcia, notatki, wiadomości SMS i wiele innych.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i ogranicza się do wskazania dowolnego backupu, a następnie zapisania wybranych danych na dysku komputera. iPhone Backup Extractor dysponuje zestawem narzędzi konwertujących przywrócone dane pomiędzy wieloma popularnymi formatami, tj. CSV, VCards, HTML i innymi. Program z powodzeniem wykorzystywany może być także do odzyskiwania danych z uszkodzonych lub zaszyfrowanych kopii zapasowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
iPhone Backup Extractor 7.7.32.4142wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań165
Data aktualizacji12 lut 2021
Rozmiar pliku36.07 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgtNyjq
bEgtNyjH