ipla ipla 2.0.2.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

ipla to aplikacja dająca bezpośredni dostęp do zasobów jednego z największych polskich serwisów z telewizją internetową i wypożyczalnią wideo na życzenie. Oferuje dostęp zarówno do darmowych materiałów, nawet dla osób niezalogowanych, jak i do płatnych treści.

Menu główne aplikacji dzieli się na cztery zakładki: polecane, kategorie, popularne i menu. W ostatnim możemy zalogować się na nasze konto, zarządzać nim, sprawdzić aktualne pakiety, dokupić nowe, oraz przeglądać materiały pobrane do pamięci offline. U góry w prawy rogu znajduje się klasyczny przycisk wyszukiwarki.

Zdecydowana większość materiałów dostępna jest za darmo, warunkiem jest konieczność oglądania reklam. Dodatkowo wykupując odpowiednie pakiety możemy się ich pozbyć oraz zyskać dostęp do materiałów premium i wyższej jakości.

Sporą zaletą jest możliwość pobierania materiałów do pamięci offline, dzięki czemu możemy je oglądać bez dostępu do internetu. Kolejnym dobrze wykonanym elementem ipli jest interfejs, dopasowany do stylistyki Windows Phone. Pomimo drobnych błędów, program działa stabilnie i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!