r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ipla 2.0.2.0

Strona główna Windows Phone Multimedia

ipla to aplikacja dająca bezpośredni dostęp do zasobów jednego z największych polskich serwisów z telewizją internetową i wypożyczalnią wideo na życzenie. Oferuje dostęp zarówno do darmowych materiałów, nawet dla osób niezalogowanych, jak i do płatnych treści.

Galeria programu

Menu główne aplikacji dzieli się na cztery zakładki: polecane, kategorie, popularne i menu. W ostatnim możemy zalogować się na nasze konto, zarządzać nim, sprawdzić aktualne pakiety, dokupić nowe, oraz przeglądać materiały pobrane do pamięci offline. U góry w prawy rogu znajduje się klasyczny przycisk wyszukiwarki.

Zdecydowana większość materiałów dostępna jest za darmo, warunkiem jest konieczność oglądania reklam. Dodatkowo wykupując odpowiednie pakiety możemy się ich pozbyć oraz zyskać dostęp do materiałów premium i wyższej jakości.

Sporą zaletą jest możliwość pobierania materiałów do pamięci offline, dzięki czemu możemy je oglądać bez dostępu do internetu. Kolejnym dobrze wykonanym elementem ipli jest interfejs, dopasowany do stylistyki Windows Phone. Pomimo drobnych błędów, program działa stabilnie i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 17:03

Aplikacja, niestety, bardzo wybrakowana. W szczególności brakuje pakietów (na przykład filmowych).

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.