bEgkHmKt
iTranslate ikona

iTranslate1.4.1

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iTranslate to podręczny i prosty w użyciu tłumacz, obsługujący prawie 100 języków. Program zagnieżdża swoją ikonę na pasku menu i z założenia ma być łatwo dostępny.

bEgkHmKv

iTranslate do działania wymaga połączenia z Internetem. Po kliknięciu na ikonę aplikacji na pasku menu naszym oczom ukazuje się niewielkie, estetyczne okienko programu. Tłumaczyć można zarówno pojedyncze słowa, jak i całe zdania. Aplikacja działa bardzo szybko. Po wpisaniu kilku pierwszych znaków dla ułatwienia wyświetlane są podpowiedzi. Aby wybrać język tłumaczenia lub źródłowy wystarczy kliknąć na flagę.

Program potrafi rozpoznawać mowę, a także odczytywać przetłumaczony wyraz lub frazę. Do wyboru mamy zarówno głos męski jak i kobiecy, a szybkość mowy można konfigurować. Aplikacja rozpoznaje różne dialekty językowe i różne wymowy słów – na przykład brytyjską i australijską wersję języka angielskiego. Dodatkowo iTranslate potrafi zamienić chińskie i japońskie znaki na alfabet łaciński (romaji), dzięki czemu nie znając alfabetu jesteśmy w stanie je mniej-więcej przeczytać.

W preferencjach programu można ustawić aby uruchamiał się wraz ze startem systemu, a także zdefiniować skrót klawiszowy, aby mieć szybszy dostęp do tłumacza. Program dostępny jest w wersji próbnej (trial), która działa przez 14 dni. Pełną wersję można zakupić w Mac App Store.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentiTranslate
Liczba pobrań262
Data aktualizacji18 kwi 2017
System operacyjnymacOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
iTranslate ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgkHmLa
bEgkHmLr