ivsEdits LE 2014 3.0.491

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ivsEdits to modułowe i elastyczne oprogramowanie przeznaczone do nieliniowej edycji materiałów wideo w rozdzielczościach 4K/2K/HD/SD. Aplikacja została zoptymalizowana pod kątem wolniejszych komputerów i laptopów.

Program został wyposażony w szereg filtrów i pluginów umożliwiających generowanie takich efektów jak rozmycie, nasycenie barw, poświata, wyostrzenie, tworzenie masek, odwracanie kolorów, usuwanie tła greenscreen i itp. Pełna wersja programu wspiera natywnie szereg formatów w tym DVCPRO25/50, DVCPRO HD100, XDCAM SD/HD/EX, MPEG1/2/4 oraz DPS/DVA.

ivsEdits oferuje również zestaw narzędzi do produkcji materiałów tworzonych na żywo. Aplikacja pozwala na przechwytywanie i edytowanie w czasie rzeczywistym sygnałów pochodzących z kilku kamer (do 8) i możliwością przełączania się pomiędzy kanałami. Gdy wydarzenie na żywo dobiegnie końca edytor może od razu przystąpić do modyfikacji materiału i udostępnić finalny produkt do kliku godzin po evencie.

Darmowa wersja programu posiada kilka ograniczeń. ivsEdits LE przede wszystkim oferuje mniejsze wsparcie dla formatów wejściowych (P2 DVCPRO SD(DV25/DV50) (MXF/MOV), P2 DVCPRO HD (720p/1080) (MXF/MOV), AVI DV (25/50/100), AVI Uncompressed zapisanych w kontenerach MXF, Quicktime, AVI oraz WMV) oraz wyjściowych (AVI Uncompressed, AVI DV and DVCPRO (25/50/100), MOV, WMV). By móc swobodnie edytować klipy wideo najlepiej przed rozpoczęciem pracy z edytorem skorzystać z takiego programu jak EyeFrame Converter i skonwertować pliki do obsługiwanych formatów.

Wersja ivsEdits LE została pozbawiona również kilku dodatkowych komponentów w tym Fusion 6 DPS I/O Plugins, AfterEffects DPS I/O Plugins, ivsRecode, ivsCapture, Fusion 6 DPS I/O Plugin oraz ivsDVDCalc. Producent zmniejszył również ilość wbudowanych przejść z 300 do 120. Ograniczenia te jednak nie wpływają w żaden sposób na proces edycji projektów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!