r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

jAlbum 13.10

Strona główna Mac Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

jAlbum to program do tworzenia albumów zdjęć do publikacji w Internecie. Jego zaletą jest bardzo bogata funkcjonalność i łatwość obsługi.

Za pomocą aplikacji bardzo łatwo stworzymy profesjonalną galerię, składającą się nawet z tysięcy zdjęć oraz filmów. Program potrafi konwertować pliki wideo ze 160 różnych formatów do MP4, który jest odpowiedni dla internetowych galerii.

r   e   k   l   a   m   a

Standardowo do wyboru mamy dziesięć różnych szablonów, można też pobierać nowe z Internetu. Szablony determinują nie tylko wygląd galerii, lecz także jej zachowanie. Niektóre z nich oferują na przykład integrację z Google Maps, a te bardziej rozbudowane nawet sklep internetowy.

W module edycji zdjęć do dyspozycji mamy między innymi funkcje przycinania, wyostrzania, korekty barw oraz nakładania filtrów artystycznych na nasze fotografie. W programie mamy także możliwość edycji kodu HTML galerii. Efekty naszej pracy można zapisać na dysku w postaci strony HTML lub wysłać na serwer FTP. Możliwa jest również publikacja na serwerach jAlbum. Do tego celu niezbędne jest założenie konta i opłacenie abonamentu za przestrzeń na serwerze.

jAlbum to kompleksowe narzędzie do tworzenia internetowych galerii. Program powinni docenić zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Aplikacja dostępna jest w wersji próbnej (trial), która działa przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.