jAlbum jAlbum 23.2

Strona główna Mac Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program

jAlbum to program do tworzenia albumów zdjęć do publikacji w Internecie. Jego zaletą jest bardzo bogata funkcjonalność i łatwość obsługi.

Za pomocą aplikacji bardzo łatwo stworzymy profesjonalną galerię, składającą się nawet z tysięcy zdjęć oraz filmów. Program potrafi konwertować pliki wideo ze 160 różnych formatów do MP4, który jest odpowiedni dla internetowych galerii.

Standardowo do wyboru mamy dziesięć różnych szablonów, można też pobierać nowe z Internetu. Szablony determinują nie tylko wygląd galerii, lecz także jej zachowanie. Niektóre z nich oferują na przykład integrację z Google Maps, a te bardziej rozbudowane nawet sklep internetowy.

W module edycji zdjęć do dyspozycji mamy między innymi funkcje przycinania, wyostrzania, korekty barw oraz nakładania filtrów artystycznych na nasze fotografie. W programie mamy także możliwość edycji kodu HTML galerii. Efekty naszej pracy można zapisać na dysku w postaci strony HTML lub wysłać na serwer FTP. Możliwa jest również publikacja na serwerach jAlbum. Do tego celu niezbędne jest założenie konta i opłacenie abonamentu za przestrzeń na serwerze.

jAlbum to kompleksowe narzędzie do tworzenia internetowych galerii. Program powinni docenić zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Aplikacja dostępna jest w wersji próbnej (trial), która działa przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!