r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

jakdojade.pl

Strona główna Android Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

jakdojade.pl to mobilna aplikacja znanego portalu, przeznaczonego do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej w wybranych miastach. Według informacji autorów, strona jest odwiedzana 5 milionów razy miesięcznie i jest jedną z najpopularniejszych witryn tego typu w Polsce.

Galeria programu

Aplikacja oferuje dostęp do baz danych autobusów, tramwajów, pociągów podmiejskich, a także PKP i PR w Białymstoku, Bydgoszczy, Grudziądzu, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP). Dzięki systemowi nawigacji GPS, program jest w stanie określić pozycję użytkownika i w dokładny sposób informuje, na który przystanek należy się udać i w który autobus należy wsiąść, aby w jak najmniej uciążliwy sposób dostać się do wybranego punktu (przystanku, adresu lub POI). Od niedawna aplikacja oferuje także tryb nawigacji, który doprowadzi podróżnego na odpowiedni przystanek, będzie informować o trasie przejazdu na podstawie danych z GPS i w porę powiadomi o przesiadce.

Ponadto istnieje możliwość sprawdzenia rozkładu jazdy danej linii. Rozkłady można dodać do ulubionych, by mieć do nich jeszcze szybszy dostęp. Program jest podzielony na trzy zakładki. Pierwsza z nich — trasa — służy do ustalenia trasy (szybkiej, bez przesiadek lub typowej) od punktu startowego do docelowego. Druga — odjazdy — prezentuje ulubione i najczęściej używane przystanki. Trzecia — rozkłady — jak nazwa wskazuje, umożliwia sprawdzenie godzin odjazdów poszczególnych linii z wybranych przystanków.

Aplikacja jest darmowa, jednak w tej postaci nie oferuje dostępu wszystkich możliwych funkcji. Część z nich, jak lokalizacja najbliższego przystanku oraz towarzyszący widżet, jest dostępna dopiero po zakupieniu wersji premium, która kosztuje 6,99 zł za rok i można ją zakupić bezpośrednio z poziomu programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jakdojade.pl w rękach Onetu: nowe przydatne funkcje i mobilne reklamy

64
BIZNES 23.12.2016 | Adam Golański (eimi)

Serwis i aplikacja jakdojade.pl cieszą się w Polsce zasłużoną popularnością, odnotowują już ponad 5 mln odwiedzin miesięcznie. Nic dziwnego, ta działająca już w 26 miastach wyszukiwarka połączeń komunikacji zbiorowej zwracała wyniki dokładne i w przejrzysty sposób a korzystanie z serwisu było darmowe i wolne od reklam. Z tak dobrymi wynikami zarządzająca projektem spółka City-Nav wzbudziła zainteresowanie grupy Onet-RAS. Skończyło się na przejęciu większościowego pakietu, teraz 69% udziałów należy właśnie do wydawcy popularnego portalu. Użytkowników jakdojade.pl na pewno zainteresuje, co…

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
OPROGRAMOWANIE 09.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
CezaR83   11 #1 14.01.2016 18:43

Wersja 3.0 wyszła... bardzo ładna i intuicyjna. Może wymagać przyzwyczajenia :)

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.