jakdojade.pl jakdojade.pl 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

jakdojade.pl to mobilna aplikacja znanego portalu, przeznaczonego do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej w wybranych miastach. Według informacji autorów, strona jest odwiedzana 5 milionów razy miesięcznie i jest jedną z najpopularniejszych witryn tego typu w Polsce.

Aplikacja oferuje dostęp do baz danych autobusów, tramwajów, pociągów podmiejskich, a także PKP i PR między innymi w takich miastach jak: Białymstoku, Bydgoszczy, Grudziądzu, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP). Jedną z zalet aplikacji jest możliwość wyszukania nie tylko naszej miejscowości, ale również pobliskich przystanków i nawigowania do nich.

Ponadto istnieje możliwość sprawdzenia rozkładu jazdy danej linii. Rozkłady można dodać do ulubionych, by mieć do nich jeszcze szybszy dostęp. Program jest podzielony na trzy zakładki. Pierwsza z nich - szukaj - to narzędzie do planowania naszej podróży. Określając start i punkt docelowy oraz kilka innych kryteriów otrzymujemy podpowiedzi co do najlepszej trasy i komunikacji. Kolejna czyli obserwuj pozwala śledzić ulubione oraz pobliskie przystanki, wraz z wybranymi liniami. Ostatnią z opcji jest tradycyjny rozkład jazdy. Za jego pomocą nie tylko sprawdzimy godziny odjazdu, ale także trasę przejazdu. Z tego poziomu możemy dodawać wybrane linie do ulubionych/obserwowanych.

Aplikacja jest darmowa, a użytkownicy Windows Phone mogą do sierpnia korzystać bez opłat także z opcji premium. Choć aplikacja wspiera logowanie na konto, to niestety nie możemy go założyć z poziomu samego programu. A ten pomimo drobnych błędów prezentuje się i działa dobrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!