jakdojade.pl 2.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

jakdojade.pl to mobilna aplikacja znanego portalu, przeznaczonego do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej w wybranych miastach. Według informacji autorów, strona jest odwiedzana 5 milionów razy miesięcznie i jest jedną z najpopularniejszych witryn tego typu w Polsce.

Aplikacja oferuje dostęp do baz danych autobusów, tramwajów, pociągów podmiejskich, a także PKP i PR między innymi w takich miastach jak: Białymstoku, Bydgoszczy, Grudziądzu, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP). Jedną z zalet aplikacji jest możliwość wyszukania nie tylko naszej miejscowości, ale również pobliskich przystanków i nawigowania do nich.

Ponadto istnieje możliwość sprawdzenia rozkładu jazdy danej linii. Rozkłady można dodać do ulubionych, by mieć do nich jeszcze szybszy dostęp. Program jest podzielony na trzy zakładki. Pierwsza z nich - szukaj - to narzędzie do planowania naszej podróży. Określając start i punkt docelowy oraz kilka innych kryteriów otrzymujemy podpowiedzi co do najlepszej trasy i komunikacji. Kolejna czyli obserwuj pozwala śledzić ulubione oraz pobliskie przystanki, wraz z wybranymi liniami. Ostatnią z opcji jest tradycyjny rozkład jazdy. Za jego pomocą nie tylko sprawdzimy godziny odjazdu, ale także trasę przejazdu. Z tego poziomu możemy dodawać wybrane linie do ulubionych/obserwowanych.

Aplikacja jest darmowa, a użytkownicy Windows Phone mogą do sierpnia korzystać bez opłat także z opcji premium. Choć aplikacja wspiera logowanie na konto, to niestety nie możemy go założyć z poziomu samego programu. A ten pomimo drobnych błędów prezentuje się i działa dobrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 01.08.2017 21:07

Jak zwykle, my Polacy, jak nawet coś zrobimy właściwie , to musimy to spier...lić. Zupełnie jakby nas swędziało gdy coś działa po prostu dobrze. Jakdojade.Pl była intuicyjna, fajna oraz szybka i nawet srednio ogarnięta malpa dałaby radę znaleźć drogę. A teraz? Trzeba skończyć studia podyplomowe z geografii by wpisać punkt startowy i docelowy. Sorry, moze ja jestem debil, ale zwyczajnie nie potrafie wpisac ulic w to gowno. Jakim trzeba byc idiota by zaprogramowac dobra wyszukiwwrke w ten soosob aby kasowala nazwy ulic.??? Gratulacje dla przygłupów którzy są winni zniszczenia najfajniejszej wyszukiwarki połączeń.

michal.d98   10 #1 04.05.2015 09:56

Ja już powoli tracę cierpliwość do Windows Phone (8.1). Mam wrażenie, że nikt nie potrafi napisać porządnie działającej aplikacji na WP, nie mówiąc już o brakach w Windows Store. JakDojade - kolejna wersja, poprawili trochę interface ale błędów jest mnóstwo!