jetAudio 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się już siódma wersja popularnego odtwarzacza plików multimedialnych jetAudio uważanego przez wielu użytkowników na świecie za głównego konkurenta popularnego programu WinAmp.

jetAudio 7 Basic to przede wszystkim darmowy program do odtwarzania plików audio i video oraz płyt Video CD i DVD (odtwarzanie DVD wymaga instalacji zewnętrznego kodeka). Umożliwia on także zgrywanie muzyki z płyt CD (zakładka Rip CD), konwersję plików muzycznych (Conversion), nagrywanie dźwięku (Recording), wypalanie płyt CD Audio (Burn), a także odsłuchiwanie stacji muzycznych (Broadcasting). Pomimo mnogości oferowanych funkcji, jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

Oprócz powyższych możliwości, jetAudio zawiera również korektor dźwiękowy oraz oferuje tworzenie i edycję list odtwarzania (playlists). Wśród wielu ciekawych funkcji warto wspomnieć o wbudowanym budziku i możliwości wyświetlania tekstów utworów dźwiękowych w trakcie ich odtwarzania. Program obsługuje wszystkie najważniejsze formaty plików audio i video.

Najnowszą wersję aplikacji jetAudio 7.0.0.3001 Basic można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie