r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

jperf 2.0.2

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia diagnostyczne (dla specjalistów IT)
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

jperf to graficzna implementacja popularnego narzędzia do diagnostyki przepustowości sieciowej — iperf.

Galeria programu

Narzędzie jest multiplatformowe i dlatego wykorzystuje środowisko Java. Samo narzędzie do uruchomienia nie wymaga instalacji. Od razu po uruchomieniu można przystąpić do konfiguracji w trybie serwera lub klienta. jperf oprócz klasycznych, tekstowych danych wyjściowych prezentowanych przez iperf oferuje także duży wykres ilustrujący wyniki pomiarów, a wszystkie parametry konfiguracyjne można „wyklikać” w przejrzystym interfejsie graficznym. Aplikacja umożliwia też zapisywanie i wczytywanie konfiguracji testowej, jak również zapisywanie wyników pomiarów do pliku.

Pod względem możliwości konfiguracyjnych jperf nie różni się w zasadzie od swojego konsolowego brata. Narzędzie pozwala na pomiar pasma TCP i UDP, umożliwia swobodne kontrolowanie wielu parametrów transmisji (między innymi rozmiar okna TCP, MSS, algorytm Nagle'a), a także obsługuje transmisje multicastowe oraz IPv6. Możliwe jest również ustalenie stałej prędkości transmisji podczas testu, wykonywanie testów symetrycznych i wiele, wiele innych. Warto jednak wiedzieć, że pod maską jperf pracuje nieco starsza wersja narzędzia iperf niż jest obecnie dostępna do pobrania oddzielnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   34 #1 12.05.2017 17:46

Świetne narzędzia do diagnostyki przepustowości sieciowej - i to za darmo!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.