jv16 PowerTools 2005 w ofercie CRO

Strona główna Aktualności

O autorze

W ofercie współpracującego z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania, pojawił się popularny program narzędziowy jv16 PowerTools 2005.

jv16 PowerTools 2005 jest bardzo rozbudowanym programem umożliwiającym przeprowadzanie wielu zaawansowanych operacji na rejestrem systemowym np. podgląd i usuwanie poszczególnych pozycji z: pełnej listy zainstalowanych w systemie programów, programów uruchamianych przy starcie systemu, programów z listy "dodaj/usuń programy" oraz "otwórz za pomocą". Ponadto oferuje monitorowanie rejestru, zarządzanie typami plików, wyszukiwanie i usuwanie duplikatów plików, naprawę Menu Start, czyszczenie listy historii, tworzenie kopii bezpieczeństwa i wiele innych pożytecznych funkcji. Pracę z programem bardzo ułatwia polskojęzyczny interfejs.

Program zdobył dużą popularność dzięki wcześniejszym wersjom, które były bezpłatne do domowego, niekomercyjnego użytku. Jakiś czas temu prawa do programu odkupiła od autora firma Macecraft Software, która w dalszym ciągu go rozwija.

Przykładowe ceny licencji kształtują się na poziomie: 125 zł netto (ok. 153 zł brutto) za licencję do domowego użytku niekomercyjnego na 1 komputer, 247 zł netto (ok. 301 zł brutto) za licencję do użytku komercyjnego na 1 komputer, 832 zł netto (ok. 1015 zł brutto) za licencję do użytku komercyjnego na 5 komputerów. O podanych cen obowiązuje dodatkowy rabat, w zależności od wielkości zamówienia, w wysokości min. 8%.

Wersję testową można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe

© dobreprogramy
s