Odmieniamy i przyspieszamy Androida
liczba publikacji: 2pierwszy wpis: 15 Grudnia 2014ostatni wpis: 17 Grudnia 2014

Seria, w której będą umieszczane przeróżne porady na temat upiększania, ale przede wszystkim optymalizowania Androida. Gwarantuję, że w każdym wpisie znajdzie się przynajmniej jedna pomocna rada!

Odmieniamy i przyspieszamy Androida cz. 1 — PurePerformances™X

Nie ma co się oszukiwać. Android fabrycznie nie jest jakoś specjalnie ładny, ani jakiś super szybki (Zależy, na czym jest uruchomiony). Ten stan rzeczy da się naprawić stosując przeróżnego rodzaju poprawki, czy też aplikacje. W tej serii zamierzam pokazywać różne sposoby ulepszenia i przyspieszenia Androida. Mam nadzieję, że tą serią pomogę sporej ilości osób, szczególnie tym, którzy nie mają mocnego urządzenia, a chcieliby przyspieszyć swój sprzęt.

Uwaga!

Odmieniamy i przyspieszamy Androida cz. 2 — Xposed Framework oraz przydatne moduły

Witam w drugiej części mojej serii o nazwie "Odmieniamy i przyspieszamy Androida". W serii tej pokazuję różne sposoby na przyspieszenie pracy Androida oraz zmiany jego wyglądu. Dzisiaj będzie troszkę długo, ponieważ jest wiele ciekawych sposobów. Skupię się dzisiaj na Xposed Framework oraz na modułach do niego. Zapraszam do zapoznania się z wpisem.

Uwaga!

  • Nie ponoszę odpowiedzialności za złe wykonanie porad pokazywanych w tych wpisach! Nie jestem autorem żadnej modyfikacji lub aplikacji przedstawianej w tej serii!