bEgMorZx
Karabiner ikona

Karabiner10.22.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Karabiner to niewielka aplikacja służąca do zamiany klawiszy na klawiaturze Maca.

bEgMorZz

Program ten może być użyteczny szczególnie dla nowych użytkowników komputerów Mac, którzy są przyzwyczajeni do pisania na klawiaturze przystosowanej do systemu Windows. Inny układ klawiatury wymaga zapoznania się i zmiany dawnych nawyków. Program doskonale sprawdzi się również wtedy, gdy nasz komputer ma klawiaturę z innego regionu.

Dzięki aplikacji Karabiner możemy między innymi zamienić prawy klawisz Command z prawym klawiszem alt (option) oraz wiele innych newralgicznych klawiszy. Aplikacja działa w tle i uruchamia się wraz ze startem systemu. Można ustawić, aby jej ikona była cały czas widoczna na pasku menu. Interfejs programu składa się z zakładek. Główną zakładką jest „Change key”, gdzie ustawiamy które klawisze zamienić. Składa się ona z rozwijanych list. Po ich rozwinięciu opcji jest bardzo dużo, dlatego też zaleca się po każdej zmianie ustawień testowanie efektu.

Karabiner to bardzo przydatny program, który może ułatwić życie wielu użytkownikom. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w pełnej wersji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Karabiner 10.22.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań365
Data aktualizacji2 lis 2016
Rozmiar pliku4.16 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Karabiner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgMosae
bEgMosav