Że co, jakie limity ?

Zawsze się nad tym zastanawiałem, czemu tak długo musimy czekać w kolejce do specjalisty.Postanowiłem że przybliżę wam punkt widzenia przychodni, a nie jak dotychczas sami mieliście zapewne wielokrotnie styczność - pacjenta.Będę pisał z punktu widzenia Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, gdyż z taką mam styczność codziennie w pracy.AOS to w skrócie naczyniowcy / okuliści / laryngolodzy / neurolodzy / ortopedzi, wszyscy inni niż lekarz internista z tak zwanej Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

1. Kontrakt

Od niego wszystko się zaczyna.

#2 IT @ Służba Zdrowia - Komputery z Firm 3ich

Nic tak nie wkurza jak ...

W przychodni wiele sprzętu komputerowego jest "pre-instalowanych" przez producentów sprzętu TOPCON czy to Carl Ziess i innych. Są to min. urządzenia do angiografii, optycznej tomografii koherencyjnej - OCT, analiza włókien nerwowych - GDX, czy chociażby urządzenie do obsługi rentgena. Problem z takimi urządzeniami jest dość irytujący z punktu widzenia informatyka który ociera się o giodo, nie doświadczonych użytkowników.

Recenzja Dell Latitude E6530

Od prawie roku jestem posiadaczem laptopa Dell Latitude E6530.Kwestii cenowych nie będę przytaczał. Ale udało się go zakupić w miarę ludzkich pieniążkach.Sama specyfikacja jest zmontowana z moim życzeniem, czego niestety nie da się zrobić w normalnym sklepie.

#1 IT @ Służba Zdrowia

1. Wstęp

Witam użytkowników dobreprogramy.plDo wybitnie uzdolnionych w pisaniu własnego tekstu nie należę więc uwaga na błędy stylistyczne :).

Długo myślałem czy zacząć bloga związanego z moją pracą. Jako że niedługo dostajemy nowy serwerek pomyślałem że będzie to dobry czas na rozpoczęcie pisania o wszystkim i o niczym. Głównie o IT w prywatnej przychodni i wolnych przemyśleniach.

2. Czym się zajmuję i co robię

Pracuję w firmie zajmującej się ogólne-pojętą służbą zdrowia.