Anker SoundSync — Bluetooth audio w każdym aucie

Witam!

Ostatnio zmieniłem samchód, poprzednie auto miało "hands free" zestaw wbudowany w deskę i połączony z radiem niestety nie miałem jak za bardzo wyciągnąc tego zestawu gdy sprzedawałem auto bez rozbierania połowy deski.

W nowym aucie mam na radiu logo z słuchawką - nabrałem się to radio nie obsługuje bluetooth przycisk służy do wyciszenia żeby można było spokojnie pogadać gdy w między czasie policja wypisuje nam mandat.

Poszperałem w internecie i znalazłem takie cudo

Urządzenie jest prostę i dużo nie trzeba tu tłumaczyć

Do użycia potrzeba:
Radio z wejściem 3,5mm
Samochodową ładowarkę USB

Gniazdo jack mam w schowku przed miejscem pasażera

Po 5 minutach od rozpakowania w garażu...

Urządzenie (to okrągłe coś) nakleiłem na deskę - ten element ma wbudowany mikrofon i przyciski do pauzowania i przełączania piosenek w zależności gdzie naciśniemy.

Polecam wszystkim tym którzy mają dość rozłączających sie kabelków z telefonem i transmiterów FM które przerywają albo przestają działać po kilku minutach.

Za nic w swiecie nie mogłem obrucić zdjęcia tak żeby deska była normalnie więc daje takie jakie jest, polecam kupić dwu stronną taśme i troche ogarnąc sterczące kabelki.

Urządzenie działa bardzo dobrze nie słychać żadnych defektów w jakości dzwięku - tak jak z niektórymi bluetooth taniochami!

Jeszcze raz polecam wszystkim mobilnym!
Urządzenie dostępne na Amazonie