ksara Faktury ksara Faktury 2.52

Strona główna Mac Firma Programy do fakturowania
Pobierz program

ksara Faktury to program do fakturowania, należący do rodziny narzędzi finansowo-księgowych, dedykowana dla sektora MŚP. Zaletą programu jest obsługa nieograniczonej liczby sprzedawców w ramach jednej licencji.

ksara Faktury pozwala wystawiać Faktury VAT, VAT MP, VAT RR, proforma, faktury odwrotnie obciążone, zaliczkowe i końcowe, z marżą, a także duplikaty i dokumenty korygujące. W programie można też wystawiać faktury walutowe z wartością VAT w złotówkach oraz rachunki i dowolnie dobrać system numeracji. Nie zabrakło rejestru sprzedaży i płatności, dzięki czemu można znaleźć zalegających kontrachentów.

Program pozwala generować zestawienia dokumentów i podejrzeć przygotowane do druku pliki. Wiele czynności związanych z drukowaniem większych ilości faktur można wykonać automatycznie. Faktury można także wysyłać e-mailem i umieszczać na nich kod QR do płatności mobilnych i osobne logo firmy dla każdego ze sprzedawców.

Program obsługuje waluty: PLN, EUR, USD, AUD, CAD, CHF, GBP, JPY i RUB. Ceny produktów można podawać netto i brutto. Każdy sprzedawca może mieć przypisanych kilka kont bankowych.

Program ksara Faktury wystawia dokumenty dostosowane do zmian od 1 stycznia 2014r.

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala na drukowanie faktur. Można zwrócić się do producenta o licencję czasową, by przetestować wszystkie funkcje programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!