Jak za darmo uzyskać więcej miejsca na dane na Dropboksie?

Jednym z najpopularniejszych i najstarszych dysków w chmurze jest Dropbox. Do jego zalet należą:

  • multiplatformowość (z Dropboxa można korzystać na takich systemach, jak Windows, Linux, Mac OS, Android, iOS, czy Windows Phone)
  • bezpieczne wysyłanie plików poprzez protokół SSL i szyfrowanie AES-256.
  • szybkość

Niestety ten dysk w chmurze ma też 1* główną wadę, która dla wielu osób może być barierą nie do pokonania.

Origin Access - 14.99 zł / miesiąc za 29 gier (i nie tylko)

Origin Access to abonament dla graczy PC, dzięki któremu zyskujemy:

  • dostęp do "Vault" - (obecnie) 29 tytułów (EA stopniowo rozszerza listę gier o nowe pozycje. Ostatnio dodano "NFS" (2016) i "Unravel")
  • możliwość zagrania w wersje próbne gier przed ich premierą (i po premierze - zależnie od woli EA ;) )(wersja próbna - pełna wersja danej gry z ograniczonym przez EA czasem grania np. Mirror's Edge Catalyst - 6h grania)

Windows 10 na 4-letnim laptopie

Wszystko zaczęło się od tego, że... chciałem trochę "odświeżyć" mojego 4-letniego laptopa, więc wykonałem defragmentacje dysku, wyczyściłem go CCleaner'em (robię to co jakiś czas) i oczekiwałem na premierę Windows 10. Mimo, że urządzenie to posiadało Windows 7, nie dostałem informacji o możliwości rezerwacji nowego systemu. W związku z tym pobrałem Windows 10 Media Creation Tool.

Wymagania systemowe

Nie taki stary flagowiec i duże możliwości — subiektywna recenzja Samsunga Galaxy S3

Krótka historia

Premiera Samsunga Galaxy S3 odbyła się niecałe 3 lata temu (w maju 2012). Było to jedno z pierwszych urządzeń z 4-rdzeniowym procesorem. Telefon był produkowany w 6 kolorach, aktualnie jest sprzedawany głównie w dwóch kolorach – białym i niebieskim.

Specyfikacja techniczna

SGS3 został wyposażony w procesor Samsung Exynos 4 Quad o taktowaniu 1,4 GHz, wspierany przez układ graficzny ARM Mali-400 MP4. Urządzenie posiada 4,8-calowy ekran HD (1280x720px). Znalazły się w nim 2 kamery/aparaty (jeden/a z tyłu, drugi/a z przodu).

League of Legends - Harrowing 2014

Wyprzedaże

Wyprzedaże z okazji Halloween trwają od 24 października do 4 listopada. Raz na 6 godzin zmienia się lista przecenionych skórek.

Skórki

Pojawiły się w sprzedaży skórki Halloween'owe (zazwyczaj zablokowane) oraz dodano 2 nowe skórki(Krucza LeBlanc: 975 RP i Wukong z Podziemi).

Klasyczne skórki: Na Pewno Nie Blitzcrank: 520 RP Straszny Nocturne: 520 RP Dyniogłowy Fiddlesticks: 520 RP Czarująca Nidalee: 975 RP FrankenTibbers Annie: 975 RP Nawiedzony Maokai: 975 RP

Dobranie słuchawek zależnie od potrzeb

Wstęp

(lekko abstrakcyjny)

Wiele osób słucha muzyki, gra na komputerze, rozmawia online(np przez Skype)... Część z nich jeżeli np nie chce przeszkadzać innym osobom znajdującym się w otoczeniu, nie lubi gdy ktoś słyszy jego rozmówców, nie ma środków (pieniędzy) na zestaw głośników lub... Wybiera wtedy słuchawki.

Czy mam słuchawki? A jeżeli tak to jakie? Czy warto je wymienić?

Te pytania każdy może sobie zadać indywidualnie.

Msi AG220 i Msi AG240 - dwa nowe gamingowe All-In-One od Msi

Niedawno Msi wprowadził do sprzedaży dwa nowe komputery gamingowe All-In-One.

Co to jest All-In-One? Część z was może tego nie wiedzieć. Otóż w odniesieniu do komputerów, to urządzenia łączące w sobie zalety laptopów, komputerów stacjonarnych... ( w teorii). W praktyce to najczęściej komputery z dotykowym ekranem o wielkości zbliżonej do zwykłych monitorów. Komputery All-In-One mają zazwyczaj ładny design (wygląd) i nie zajmują dużo miejsca (wszystkie podzespoły mieszczą się w obudowie połączonej z ekranem).