4 lata Forum dobreprogramy

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś o godzinie 22.58 mijają cztery lata od inauguracji vortalowego Forum dyskusyjnego. Od tego czasu wiele się zmieniło, z maleńkiej grupy entuzjastów, Forum stało się jedną z największych w Polsce społeczności.

W chwili powstawania tej informacji Forum liczyło 50 156 zarejestrowanych użytkowników, którzy napisali 874 152 posty. Samo jednak nic się nie dzieje. Ten lawinowy wzrost popularności nie byłby możliwy gdyby nie ciężka praca moderatorów dbających o porządek i przejrzystość dyskusji. Przy okazji jubileuszu serdecznie dziękujemy wszystkim moderatorom za poświęcony czas i zaangażowanie. Każdego z nich pragniemy symbolicznie nagrodzić, w związku z powyższym otrzymają Oni znakomite gry komputerowe - chwila relaksu po ciężkiej "harówie" na forum ;-) Ponadto niestrudzony admin - lazikar otrzyma Windows XP Professional w wersji BOX.

W związku ze stałym wzrostem ilości Użytkowników jak i postów, od dziś do zacnego grona moderatorów dołączą trzy nowe, bardzo dobrze znane forumowiczom osoby: Joan, adpawl oraz Agaton. Cieszymy się, że podjęli wyzwanie :-)

Oczywiście moderatorzy są niezbędni aby forum funkcjonowało prawidłowo, jednak społeczność tworzą użytkownicy, Wy. Dziękujemy Wam za to serdecznie. Mamy nadzieję, że Forum nadal będzie rozwijać się tak prężnie, a każdy będzie mógł za jego pośrednictwem błyskawicznie uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

© dobreprogramy