15 listopada - najważniejsza premiera Microsoft w tym roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Tydzień po światowej premierze, 15 listopada b.r. w Warszawie, odbędzie się oficjalna polska premiera platformy aplikacyjnej Microsoft - serwera baz danych SQL Server 2005, narzędzia programistycznego Visual Studio 2005 oraz serwera integracyjnego BizTalk Server 2006.

Imprezę rozpocznie sesja generalna prowadzona przez Tomasza Bochenka - dyrektora generalnego Microsoft ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowo-Wschodniej oraz Michała Kostrzewę - który obejmuje stanowisko Architect Evangelist w dziale Developer & Platform Group polskiego oddziału Microsoft. Następnie, równoległe potoczą się sesje w ramach dwóch ścieżek - dla specjalistów IT i programistów. Specjalnymi gośćmi spotkania będą Grzegorz Gogolowicz i Maciek Sarnowicz, członkowie grupy projektowej SQL Server 2005 i Visual Studio Team System w centrali Microsoft w Redmond.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zalecamy szybką rejestrację. Więcej informacji na temat premiery (agenda spotkania, rejestracja) można uzyskać na specjalnej stronie informacyjnej.

© dobreprogramy
s