Battlefield 4 Beta - Pierwsze Wrażenia

To mój pierwszy wpis na blogu więc spokojnie, bez nerwów :)

Ściągnąłem z Origin, zainstalowałem ... a raczej zainstalowało się samo i pograłem.
Jestem wręcz zauroczony rozgrywką - wreszcie jest trudniej i bardziej dynamiczniej niż u poprzedniczki.
Wersja Beta daje nam możliwość zagrania na pewnej znanej wszystkim mapie z wielu gameplayów, zresztą pokazanych na E3 jak i do zobaczenia np na YouTube - a piszę tutaj o mapie Siege of Shanghai :

Mamy możliwość przetestowania 4 klas postaci w nieco innej formie niż ta w poprzedniczce (inny sprzęt, wyważenie postaci w wyposażeniu jak i balistyce broni), możemy przejechać się autami bojowymi czy polatać w helikopterze. Dla chętnych pomoczyć nogi są skutery wodne i statek ... wszystko to samo co w filmiku wyżej. Trybu dowódcy jeszcze nie testowałem - zostawię sobie najlepsze na koniec.
Oczywiście tak suchy tekst nie może oddać niesamowitej dynamiki i przyjemności płynącej z grania - także zapraszam wszystkich chętnych na serwery.

Oczywiście jest też sporo bugów - jak na Betę przystało - do których każdy szanujący się Gracz musi przyczepić, ale ja to po prostu - mam w nosie. Nie po to testuję grę by jojczyć co chwila że coś nie działa, czy mój karabin źle strzela - trafiłem na serwer przy ostatniej rozgrywce gdzie grało się po prostu miodnie - wspaniały zespół, pomoc od innych zespołów, brak spamu w wiadomościach drużynowych ... eh jakby każdy tak grał.

Zapewne dział Gry zaraz rzuci jakąś porządniejszą recką, ale postanowiłem napisać co nieco dla tych co oczekują informacji, czy warto zagrać. Warto !

PS: od dziś grę na PC mogą testować osoby posiadające pre-ordera BF4 lub posiadacze BF3 premium (jak ja), inni zagrają za 3 dni :)

Testowane wciąż na:
Windows 7 Professional 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1
AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor (4 CPUs), ~3.4GHz 8GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 560 Ti