Battlefield Hardline Beta - screeny z rozgrywki

Udało mi się otrzymać dostęp do wersji Beta nowego Battlefielda w którym tym razem pobawimy się w "policjantów i złodziei". Każdy kto ma ochotę zagrać w betę, musi posiadać konto Origin oraz zapisać się do beta-testów i oczekiwać na dostęp. Ja musiałem oczekiwać około 4-5 dni na dostęp do tytułu, a screeny z rozgrywki przedstawiam poniżej :

Na pytanie czy warto zagrać w nową odsłonę Battlefielda - niestety nie potrafię konkretnie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż materiał przedstawiony w becie jest bardzo okrojony i zapewne przed premierą informacji będzie aż nadto by móc przedstawić jakieś konkretniejsze informacje. Na dzień dzisiejszy mogę tylko napisać że grało się podobnie dynamicznie jak w BF4 - lepiej się czułem w miejskiej dżungli niż na rozległych terenach trawiastych czy wodnych. Na pewno nowością jest fakt iż sprzęt wykupujemy tutaj za zdobytą podczas rozgrywki kasę :) Tytuł polecam fanom gatunku i osobom którym znudziły się cztery ściany map w grach z pod odsłony CoD.

Battlefield Hardline Beta testowany na :
Windows 7 Professional 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 AMD Phenom™ II X4 965 Processor (4 CPUs), ~3.4GHz 8GB RAM NVIDIA GeForce GTX 560 Ti