Drobnica
liczba publikacji: 45pierwszy wpis: 18 Sierpnia 2014ostatni wpis: 19 Grudnia 2019

Akcesoria do dużych jak i małych urządzeń

Komputer dla gracza musi się świecić! Marka Genesis stawia na przystępne cenowo obudowy

Ostatnimi czasy postępuje dynamiczny rozkwit e-sportu oraz wzmożona ilość premier sprzętu skierowanego dla zagorzałych graczy. Dożyliśmy czasów w których specyfikacja techniczna zwolniła nieco swoje tempo w rozwoju nowych technologii a górę wzięła stylistyka oraz ... kolorowe diody. Należę do grona osób które jednak cenią komfort pracy i zabawy, ponad wymyślny wygląd czy wymuszone posiadanie kolorowych podświetleń na urządzeniu. Dla mnie liczy się prostota wykonania oraz specyfikacja, dzięki której mogę panować na wirtualnych polach walki.

Pół terabajta wolnego miejsca na szybkim dysku przenośnym. Recenzja Samsung Portable SSD T5

Na co dzień jestem dumnym posiadaczem dysku od WD, model My Passport o pojemności 4 TB. Jestem z niego bardzo zadowolony, choć mógłby być nieco szybszy w zapisywaniu, przetwarzaniu i wczytywaniu plików z komputera. Tak się złożyło że niedawno otrzymałem na testy, dysk przenośny SSD marki Samsung, a konkretniej model Samsung Portable SSD T5 o pojemności 500 GB. W tym wpisie chciałbym się podzielić wrażeniami z jego użytkowania oraz pochwalić się kilkoma wynikami z benchmarków.

Felietonik: rzeczywistość wirtualna (VR) dla każdego. Smartfonowe zamienniki za grosze + konkurs!

Jakiś czas temu miałem możliwość pobawić się goglami do wirtualnej rzeczywistości HTC Vive. Zabawa była przednia, gdyż poza samym odbiornikiem wizyjnym mogłem liczyć na dwa pady, służące do sterowania. Byłem bardzo zainteresowany tą technologią, przynajmniej do czasu gdy dowiedziałem się ile ona na dzień dzisiejszy kosztuje. Postanowiłem sprawdzić / zestawić ze sobą urządzenia które są dostępne w dzisiejszych czasach, nie stanowiąc sporego obciążenie dla naszego portfela. Oczywiście nadmienię na początku, że celuję w modele które do sprawnego działania potrzebują naszego telefonu.

Jak na urlop, to z zapasem elektroniki. Recenzja plecaka Genesis Pallad 500

Rok szkolny niedawno się rozpoczął, pojawiły się tłumy młodzieży na przystankach autobusowych z werwą maszerujących w stronę swoich uczelni. Te rzędy zwartych plecaków na ich barkach poruszają się dostojnie jak młotki w znanym teledysku grupy Pink Floyd. A skoro już o plecakach mowa ... tym razem na warsztat dostałem nieco odbiegający od reszty akcesoriów do testów - plecak dla graczy. Z dystansem podchodzę do takowego określenia, gdyż ten bagaż może być i dla osób dużo spędzających w grach, ale też dla normalnych użytkowników elektroniki.

Powakacyjny zestaw akcesoriów od Natec; Extreme Media

Tak się złożyło że niedawno dostałem dużą paczkę akcesoriów do przetestowania od zaprzyjaźnionej agencji PR z którą współpracuję. Przed nami kilka wartych uwagi sprzętów - tych większych jak i mniejszych, ale każdemu przydatnych. W dzisiejszym wpisie przybliżę Wam warte uwagi produkty serii Extreme Media od Natec'a. Seria ta charakteryzuje się niską ceną oraz dobrą wydajnością swoich produktów. Dziś zajmiemy się powerbankiem o wysokim ogniwie oraz klasycznym selfiestickiem.