Drobnica
liczba publikacji: 45pierwszy wpis: 18 Sierpnia 2014ostatni wpis: 19 Grudnia 2019

Akcesoria do dużych jak i małych urządzeń

Współpraca Xiaomi z Philipsem daje efekty. Pora na lampę biurkową! + Konkurs

Od jakiegoś czasu zabierałem się za poszukiwania lampy biurkowej. Ta którą obecnie posiadałem dawała nieco za dużo światła, bez możliwości jego regulacji. Poszukiwałem lampy z możliwością regulacji natężenia światła, o minimalistycznym wyglądzie oraz z prostym i intuicyjnym sterowaniu. Kilka tygodni temu znalazłem wzmiankę że marka Xiaomi postanowiła wraz z Philipsem skupić się na rynku oświetleniowym. Chodziło głównie o wyprodukowanie tanich a zarazem przyjaznych oczom urządzeń oświetleniowych. Tak natrafiłem na model

TP-Link Neffos Selfie Stick+ HotZlotowym przedłużeniem... ręki

Do tradycji każdego zlotu czytelników dobrychprogramów, są upominki od sponsorów dołączane do zestawów powitalnych. W tym roku na HotZlocie wśród kilku pomniejszych gadżetów znalazł się selfie stick. Przyznam że na co dzień nie mam styczności z tak zaawansowanym technicznie urządzeniem i nie pałam miłością do samojebek, ale znam osoby które bardzo się nim jarają i chwalą. Tak proszę Państwa, pora na recenzję !

Polaroid ZIP Mobile Printer — mobilna drukarka bezprzewodowa

Zapewne większość starszych wyjadaczy skojarzy firmę Polaroid która jakiś czas temu zabłysnęła na rynku za sprawą aparatów fotograficznych, wywołujących zdjęcie po ich zrobieniu. Mimo czasu jaki upłynął od tamtych chwil, firma ma się całkiem dobrze i wciąż się rozwija. Ostatnimi czasy wydali nowy produkt - mobilną drukarkę do wywoływania zdjęć zrobionych naszym smartphonem. Oczywiście jako fotograf-amator nie mogłem przejść obok takiego urządzenia obojętnie i skontaktowałem się z firmą by takowy sprzęcik do testów otrzymać.

Legato Cardboard 3D — tańsze znaczy lepsze?

Ostatnimi czasy coraz więcej słyszymy o powstawaniu nowych technologii skupiających się na rozwijaniu wirtualnych rzeczywistości. Coraz częściej mamy styczność z nowymi informacjami na temat projektu Oculus Rift czy podobnych do wspomnianego, urządzenia pozwalającego w pewien sposób "wejść" do wirtualnego świata. Ci bogatsi zapewne uzupełnią swój zestaw do gier w omawiane urządzenie, ale co z tymi co pieniążków tak dużo nie mają ? Swego czasu Google wyszło z alternatywą - oferując tanie, kartonowe gogle które dadzą Nam zasmakować wirtualnej rzeczywistości.

TP-LINK 10400mAh - Mój wymarzony PowerBank

W zeszłym tygodniu podczas przeglądania nowinek technologicznych na pewnym portalu, zauważyłem wzmiankę o tym że firma TP-LINK wydała na rynek dość pojemną baterię zewnętrzną w przystępnej cenie. Zainteresowany możliwością przetestowania urządzenia skontaktowałem się z firmą i już następnego dnia otrzymałem paczuszkę z powerbankiem. W poniższym tekście chciałbym Wam przybliżyć to cacko.