Drony
liczba publikacji: 8pierwszy wpis: 1 Lipca 2016ostatni wpis: 23 Grudnia 2018

Droniarstwo powietrzne

Quadrocopter dla początkującego pilota-filmowca? Testy i recenzja DJI Spark w wersji Combo!

Nie tak dawno miałem możliwość przetestowania zaawansowanego drona do filmowania marki DJI. Model Mavic Pro posiadał wszystko to, co potrzebne jest do sprawnego latania i filmowania. Tym razem zdecydowałem się przetestować nieco tańsze urządzenie, oferujące jednak zbliżone parametry. Dzięki uprzejmości firmy DJI-ARS otrzymałem na czas testów DJI Spark w zestawie Combo.

Dron z kamerą dla początkującego pilota? Zadanie spełnione — UGO FEN + konkurs

Często słyszymy zdanie ekspertów że najlepszy dron dla osoby początkującej, powinien być pozbawiony dodatkowej stabilizacji lotu by mieć nad nim największą kontrolę. Całkiem niedawno uczestniczyłem w warsztatach tematycznych w których miałem możliwość zobaczenia na własne oczy jak naprawdę wygląda zabawa tymi sprzętami i jakie ewolucje można wykonać, mając nieograniczone możliwości w sterowaniu. Mimo wszystko należę do grona osób które wolą wykorzystywać te urządzenia, bardziej do zastosowań multimedialnych i najbardziej cenią w nich doskonałą stabilizację lotu.

Quadrocopter dla średnio-zaawansowanych filmowców. Recenzja i testy DJI Mavic Pro

Ponad rok temu miałem możliwość pobawić się quadrocopterem marki Parrot który na rynku urządzeń latających, wyróżniał się dobrą stabilizacją, niezłymi możliwościami filmowymi oraz dobrą ceną. Dzięki współpracy z firmą DJI-ARS, postanowiłem tym razem przetestować urządzenie z wyższej półki cenowej a zarazem jakościowej. Na czas trwania testów otrzymałem quadrocopter DJI Mavic Pro

Parrot Bebop 2 — wielozadaniowy dron dla początkujących pilotów

Zaczęły się wakacje to i ładna pogoda daje o sobie coraz częściej znać. Za oknem słonko świeci w towarzystwie kilku chmurek a wiaterek nieco schładza nagrane powietrze. Idealna pora roku na spacery z aparatem w poszukiwaniu interesujących kadrów. Zawsze chciałem pobawić się jakimś dronem by móc sfotografować swoje miasto z nieco innej perspektywy. Z realizacją tego marzenia przyleciał dron Bebop 2, wypożyczony na okres testów przez producenta — firmę Parrot.