Gry Mobilne
liczba publikacji: 56pierwszy wpis: 2 Grudnia 2013ostatni wpis: 22 Maja 2020

Seria gier na Androida + seria Po godzinach

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.53

Od ostatniego wpisu minęło prawie pół roku, więc zdecydowałem się znaleźć troszkę czasu między recenzjami sprzętu i podzielić się z wami ciekawymi grami na androida. Serię "Po godzinach" trochę zaniedbałem, ale to dlatego, że przesiadłem się na nieco ambitniejsze tytuły na PC, a w ostatnim czasie działy marketingowe zawaliły mnie masą testerskiego sprzętu.

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.52

W dzisiejszych "Po godzinach" mam zamiar przedstawić wam tytuł, który ogrywam już od ponad 2 miesięcy. Jest to gra z pogranicza gatunku obrony wieży (tower defence), ale zastosowane w niej rozwiązania bardzo mocno rozwijają jej możliwości. Grą, którą chcę wam przedstawić to Infinitode 2, czyli bardzo mocno rozbudowany symulator obrony. 

Infinitode 2

Tytuł jest kontynuacją gry wydanej przez studio

Top Speed 2: Drag Rivals & Nitro Racing [recenzja]

Minęło sporo czasu od ostatniego wpisu (3 lata), poświęconemu wartym uwagi grom na system Android. Mimo iż zakończyłem tę serię 51 odcinkiem, od czasu do czasu pojawiają się warte uwagi tytuły. Tym razem zostałem poczęstowany grą wyścigową i nie ukrywam, że jest to jeden z wielu tytułów, który tak naprawdę spowodował, że wsiąkłem na dłużej niż 2 godziny rozgrywki. Zainteresował mnie też schemat rozwojowy studia

Warhammer 40.000: ku chwale Imperatora, na Androida gry przybywają!

Kilka dni temu opublikowany został trailer gry Dawn of War 3 będący kontynuacją świetnej strategii wojennej z elementami RPG osadzonej w świecie Warhammera 40.000. Dla fanów serii jak i dla graczy ceniących grę strategiczną osadzoną w tym futurystycznym świecie bardzo ucieszył fakt iż studio pracuje nad kolejną częścią, a biorąc pod uwagę iż ostatnia wydana nie była dopracowana i potrafiła bardzo szybko znużyć monotonnością i powtarzalnością tym większe zainteresowanie wzbudziła.

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.51

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, powracam z serią gier na system Android. Wpisów będzie zdecydowanie mniej i postaram się Wam przedstawić od jednej do maksymalnie dwóch produkcji na odcinek, o ile rzecz jasna wyjdzie coś wartego uwagi. Ostatnimi czasy w sklepie Google Play pojawiła się masa nowych produkcji, czerpiących ze znanych tytułów garściami i kilka indyków które przestawiają grę w nieco innej strukturze. Szkoda że te najciekawsze raczą nas mikropłatnościami po pewnym czasie lub uniemożliwiają dalszą rozgrywkę prosząc wykupieniem abonamentu.

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.50 !

Koniec musiał kiedyś nadejść i tak jak zapowiedziałem, po 21 miesiącach od opublikowania pierwszego wpisu blogowego "Po godzinach — czyli gry na Androida" dzisiejszym blogiem zamykam serię. Na taką decyzję złożyło się wiele czynników a największym jest chyba brak czasu i przygotowania do wiadomego wydarzenia. Przede mną kilka pomniejszych projektów do zrealizowania, testów sprzętów i recenzji nowych gier.

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.49

Pomału kończymy z serią "Po godzinach" ... dojdziemy do 50 odcinka a potem zobaczymy. Być może skupię się głównie na jednym, wartym uwagi tytule i poświęcę dla niego cały wpis lub opiszę kilka tytułów z danego gatunku ... jak będzie finalnie na razie nie wiem. W planie mam kilka zaległych projektów i testów urządzeń do opisania. Jak dobrze pójdzie to i moją wojaczkę z cyberprzestępcą opiszę na ramach portalowego bloga, ale na to jeszcze przyjdzie czas. Teraz i tak mam pełne ręce roboty - masę rzeczy do załatwiania ... w końcu zostało mi 29 dni :)

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.48

Pogoda nas nie oszczędza nawet teraz - Polacy nie są gotowi aż na taką temperaturę - 34 stopnie to aż za dużo. W taką pogodę człowiek myśli tylko jak się schłodzić, a co dopiero gdy tacy muszą pracować np. w budowlance lub w biurze bez wentylatora (bo koleżanka pożyczyła sobie na weekend) ? Po prostu masakra - byle by do września się temperatura uspokoiła.Ostatnio wzięła mnie ochota na drugą część o przygodach Van Helsinga - pierwszą ograłem kilka dni po premierze a drugą i trzecią gdzieś ominąłem. Po 7 godzinach spędzonych w grze ...

Po godzinach — czyli gry na Androida cz.47

Zaledwie niedawno nastąpiła największa premiera systemu operacyjnego od kilku lat ... strony internetowe zalewane były sponsorowaną treścią a panowie i panie od Micro$oftu opowiadali o systemie jakby byli z jakiejś sekty. Sam postanowiłem sprawdzić czy warto się przenosić z Win7 na Win10. Po aktualizacji (z którą też były problemy) ujrzałem przekombinowany okienkami i dziwnym podglądem aplikacji rodem z Windows Phone, pulpit Win7.