Klawiatury
liczba publikacji: 18pierwszy wpis: 16 Maja 2016ostatni wpis: 9 Maja 2020

Klawiatury dla graczy jak i do biura

Wydajna praca biurowa, dawno nie była tak przyjemna. Logitech Advanced MK540 bezprzewodowym powiewem świeżości!

Kilka dni temu otrzymałem na testy dość ciekawy zestaw elektroniki, tym razem biurowej. Mam w zwyczaju testować urządzenia które miały już za sobą premierę w naszym kraju, lecz jak można zauważyć - w tym wypadku jest odwrotnie. Na warsztacie wylądowały u mnie bezprzewodowa klawiatura wraz z myszką, które można będzie wkrótce zakupić. W dzisiejszej recenzji chciałbym Wam przedstawić bardzo fajny, bezprzewodowy zestawik biurowy - Logitech Advanced MK540

Recenzja klawiatury membranowej Genesis Rhod 600. Stworzona dla graczy, uznających kompromisy.

Tak się złożyło, że niedawno otrzymałem do zrecenzowania kolejną klawiaturę skierowaną dla graczy. Tym razem jest to Genesis Rhod 600, model membranowy będący starszym bratem testowanego wcześniej modelu. Tym razem otrzymałem urządzenie które swym wyglądem, sprawia wrażenie bardzo wydajnego oraz wykonanego z wysokiej jakości komponentów. W praktyce jest jednak różnie.

A gdy najdzie mnie ochota to podłączę pod Turbota... — recenzja klawiatury firmy Natec

Prawie 2 miesiące temu dostałem dużą paczkę sprzętów do testów, a w niej znajdowały się selfie-sticki, klawiatury, powerbank, dron i plecak. Tak się złożyło że do zrecenzowania pozostała mi tylko klawiatura marki Natec. Model ten, wspierający łączność bezprzewodową sprawdził się podczas testów DeX Station od Samsunga oraz w zastosowaniach stricte domowych. Przez ten czas Natec Turbot, bo tak brzmi jej nazwa - posłużyła mi jako bazowa klawiatura do smart-TV. Cechuje ją niska cena, dobra wydajność oraz jako urządzenie 2 w 1 - połączenie klawiatury z gładzikiem.

Tanie klawiatury mechaniczne dla graczy. Recenzja Genesis Thor 300 i Thor 300TKL

Tym razem w moim warsztacie wylądowały dwie klawiatury mechaniczne marki Genesis. Miałem już możliwość przetestowania kilku modeli membranowych, w tym niedawno klawiaturę Rhod 400. Przyszły do mnie dwie wersje tego samego modelu - wersja dłuższa, oraz pozbawiona klawiatury numerycznej. Obie posiadają dedykowane podświetlenie, białe dla dłuższej oraz zielone dla krótszej.

Obiecujący zestaw dla graczy od Genesis. Podświetlana klawiatura Rhod 400 i bojowa mysz Krypton 500

Całkiem niedawno swoją premierę miała nowa podświetlana klawiatura i mysz dla graczy marki Genesis. Produkty te są sprzedawane osobno, ale postanowiłem potraktować je jako zestaw i opisać w tejże recenzji. Uważam że firma ta świetnie dopasowuje swój średnio-półkowy asortyment do wymagań graczy, którzy niekoniecznie chcą wydawać majątek na wydajny sprzęt do grania.

Osobiście od dłuższego czasu korzystam z klawiatury Genesis R33 z którą nie mam problemów podczas bardzo wymagających rozgrywek wieloosobowych.