Pamięci
liczba publikacji: 4pierwszy wpis: 25 Lutego 2018ostatni wpis: 4 Grudnia 2019

Dysk HDD i SSD

ADATA GAMMIX S11 (240 GB) — growe osiągi na złączu M.2

Kilka miesięcy temu mogłem sprawdzić w praktyce jak spisuje się w normalnej pracy oraz rozrywce wydajny dysk SSD od Plextora. Okazał się on bardzo fajną jednostką, charakteryzującą się fenomenalnymi osiągami i kulturą pracy, szczególnie przy porównaniu z moim obecnym dyskiem SSD marki Samsung. Tym razem na warsztacie pojawił się nowy nabytek, tym razem celujący w złącze M.2 - ADATA Gammix S11 o pojemności 240 GB.

Plextor M9Pe (512 GB) — teścik szybkiego i wydajnego dysku SSD

Jakoś nigdy nie przywiązywałem wagi do rodzajów dysków twardych. Osobiście korzystam z jakiejś niewybrednej jednostki SSD Samsunga na co dzień która w zupełności wystarcza mi do pracy jak i zabawy. Niedawno otrzymałem możliwość sprawdzenia w praktyce dysku SSD marki Plextor. Na czas testów trafił do mnie model Plextor M9Pe mający premierę na początku tego roku. Produkt ten wedle informacji producenta, ma zaspokoić żądnych wydajności graczy, a także profesjonalistów. 

Pół terabajta wolnego miejsca na szybkim dysku przenośnym. Recenzja Samsung Portable SSD T5

Na co dzień jestem dumnym posiadaczem dysku od WD, model My Passport o pojemności 4 TB. Jestem z niego bardzo zadowolony, choć mógłby być nieco szybszy w zapisywaniu, przetwarzaniu i wczytywaniu plików z komputera. Tak się złożyło że niedawno otrzymałem na testy, dysk przenośny SSD marki Samsung, a konkretniej model Samsung Portable SSD T5 o pojemności 500 GB. W tym wpisie chciałbym się podzielić wrażeniami z jego użytkowania oraz pochwalić się kilkoma wynikami z benchmarków.