Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Po godzinach — czyli gry na Androida cz. 41

Nadszedł bardzo zmienno-pogodowy kwiecień - podczas świąt Wielkanocnych przez moje rodzinne miasto przetoczyła się śnieżna zawierucha, mini gradobicie oraz wiosenny deszczyk. A to wszystko w pojawiającym się co chwila słoneczku, które nie daje o sobie zapomnieć. Szkoda tylko że chmury też nie dają o sobie zapomnieć i co rusz zasłaniają tą ciepłą aurę ... kwiecień zmienny jest, co ?
Byle do czerwca/lipca - pomyślałem, wziąłem aparat i wyszedłem w plener trochę wzbogacić moją kolekcję. Mam nadzieję że za 2-3 tygodnie przedstawię Wam recenzję nowego cudeńka od Nikona które mam przyjemność testować. A że już wiem że zastąpi obecną lustrzankę, emocje rosną w zastraszającym tempie !

Fun, Fun, Fun :)

Shadow Fight 2

Bardzo przyjemna gierka dla fanów bijatyk, klasyków al'a Mortal Kombat czy Street Fighter. Zaczynamy jako zwykły wojownik Ninja i walczymy z fabularnymi przeciwnikami.

W grze walczymy z losowymi przeciwnikami a za każdą wygraną walkę otrzymujemy fundusze za które wykupujemy unikalne uzbrojenie dla naszej postaci. Sterowanie opiera się na gałce kierunków oraz na dwóch atakach - rękoma i nogami. Stosując poznane podczas rozgrywki ruchy, uczymy się combosów i ataków specjalnych.

Shadow Fight 2 dostępny w sklepie Google Play za darmo !

Bruce Lee: Enter The Game

Podobna produkcja do tej przedstawionej powyżej, z tą różnicą że głównym bohaterem jest tytułowy Bruce Lee. Nasze zadanie jest prościutkie - będziemy łoić skórę typom spod ciemnej gwiazdy. W grze również zdobywamy złote monety za które zakupimy unikalne stroje dla naszej postaci oraz wyrafinowany oręż dla Bruce'a.

Podczas gry nabijamy też specjalne combo, po którym aktywowaniu będziemy w stanie prać zbirów bez większego problemu. A z takim spotkamy się nie raz, gdyż AI przeciwników w dalszych etapach gry potrafi zaskoczyć.

Bruce Lee: Enter The Game dostępny w sklepie Google Play za darmo !

Piano by Yokee

Gierka muzyczna w której naciskamy w danym momencie w spadające z góry ekranu kule generujące dźwięk danego utworu. Jak nazwa wskazuje utwory są grane na pianinie. A ich mamy dość sporo.

Większość utworów jest darmowych a niektóre są dostępne dopiero po zapłaceniu za nie specjalną walutą, otrzymaną za zdobycie podczas grania w wersje darmowe lub poprzez wykupienie jej za realne pieniądze.

Piano by Yokee - Fortepian dostępne w sklepie Google Play za darmo !

Push The Squares

Bardzo przyjemna gra z gatunku łamigłówek - za to bardzo trudna. Naszym zadaniem jest takie prowadzenie kolorowych kwadracików by te znalazły się w odpowiadającym im kolorowych punktach.

Pierwsze poziomy trzeba traktować jako wprowadzające, gdyż są bardzo łatwe. Od późniejszych poziomów wprowadzane są specjalne strzałki przekierowujące kierunek prowadzenia kwadratów czy teleporty, podwyższające poziom trudności.

Push The Squares dostępny w sklepie Google Play za darmo !

Stickman Rush

Ostatnim tytułem jest kolejna gra z pod szyldu Stickmana w której tym razem unikamy pojazdów poruszających się po trój jezdnym pasie samochodowym. Unikając aut oraz rozsianych na trasie przeszkód zbieramy złote monety za które będziemy mogli wybrać nowy pojazd którym chcemy zbierać monety na trasie.

Gra wydaje się bardzo łatwa, ale jak to bywa na ulicach, potrafi być naprawdę tłoczno - pewnie jest po 15.00 i wracają po pracy do domów. Nie raz kląłem że było za gęsto i nie dawałem rady dojść do wyniku powyżej 50 zebranych monet. Na szczęście na drodze możemy zauważyć ikonkę piorunu, dającą nam agressor mode - jedziemy nie zważając na przeszkody.

Stickman Rush dostępny w sklepie Google Play za darmo !

Miłego grania :) 

urządzenia mobilne gry hobby

Komentarze

0 nowych
AlbatrosZippa   14 #1 07.04.2015 20:32

Ketchapp zawsze robi najlepsze zabijace czasu.

Prince-Goro   4 #2 07.04.2015 23:10

W bruce'a Lee już ciąłem gierka jest fajna i zabawna

  #3 08.04.2015 11:08

@AlbatrosZippa: czy robi najlepsze zabijacze czasu to bym polemizował, ale z pewnością potrafią swoje gry wypozycjonować na liście Top, a wielu graczy poza listą Top nie widzi innych gier..

arlid   16 #4 08.04.2015 15:23

Piano by Yokee jakoś szczególnie mi się spodobało. Myślę, ze warto na to zerknąć w wolnej chwili.

kaisuj   11 #5 08.04.2015 23:27

Szczerze mówiąc to jak widzę takie rzeczy, to dostaję mdłości. Jak można tracić czas na takie bzdury? Rozumiem trochę rozrywki z jakąś rozbudowaną fabułą, jakąś dobrą symulację, strategię, ale takie pyku, pyku... ? Nawet czytanie instrukcji przeciw pożarowej daje więcej rozrywki!

  #6 09.04.2015 10:15

@kaisuj: w proste gry na komórce można czasami pograć dla odprężenia, ja w rozbudowane gry wolę grac na konsoli. Ale oczywiście część gier (szczególnie te na listach Top okupowanych głównie przez te same firmy typu Ketchap) jest do bólu schematyczna i tworzona tak aby dawać jak największy zarobek.

lordjahu   22 #7 09.04.2015 12:07

@kaisuj: Ot cała prawda - chcesz na szybko zabić czas, sięgasz po prostą gierkę. Chcesz przysiąść nad tytułem, chwytasz za konsolę lub PC.
Jakoś AngryBirds się wybił.

kaisuj   11 #8 10.04.2015 08:25

@lordjahu: AngryBirds jest wyjątkowy. Łączy w sobie prostotę, dobry pomysł, jest na swój sposób widowiskowy, a jednocześnie zmusza do myślenia. Niemniej jednak nawet AngryBirds jest fajne tylko przy pierwszym kontakcie.