Urządzenia transportowe
liczba publikacji: 9pierwszy wpis: 18 Września 2015ostatni wpis: 13 Sierpnia 2018

Elektroniczne urządzenia samojezdne

Hulajnoga elektryczna DGM ES-13. Ciekawa propozycja dla początkujących jeźdźców!

Trochę minęło czasu od ostatnich testów elektrycznych urządzeń transportowych na moim blogu. Na rynku możemy zauważyć wzrost sprzedażowy hulajnóg. Z jednej strony to zasługa udanych zakupów komunijnych, a z drugiej - szybkiego spadku cen takowych urządzeń. Podobnie jest ich elektrycznymi odpowiednikami. Te przeżywają ostatnimi czasy swoisty rozkwit który zapoczątkowały urządzenia sprowadzane z chin. Ostatnio spotkał mnie zaszczyt sprawdzenia w praktyce jednego z takich urządzeń, a dokładnie modelu ES-13. Jej producentem, a dokładniej dystrybutorem jest firma DGM

Airwheel Z5 — recenzja elektrycznej hulajnogi dla wysokich dorosłych

Wspominałem już że prócz suchych testów elektroniki, lubię zajmować się recenzowaniem mobilnych urządzeń elektrycznych służących do transportu. Dzięki współpracy z Airwheel Polska miałem niedawno możliwość przetestowania terenowego segwaya S5 a nieco wcześniej - hulajnogi elektrycznej. Tak się złożyło że podczas tych testów miałem na warsztacie urządzenie, skierowane dla osób nico niższych ode mnie.

Segway terenowy dla służb mundurowych? Recenzja i testy Airwheel S5

Elektryczne urządzenia transportowe możemy spotkać od dłuższego czasu także na polskich drogach i chodnikach, dużych jak i małych miast. Zwolennicy oraz przeciwnicy takich rozwiązań od samego początku toczą intelektualny bój, dla kogo takie urządzenia są potrzebne i czy w ogóle jest sens je kupować. Patrząc na to przez pryzmat czasu, zdaje się że ludzie zaczynają się do nich pomału przyzwyczajać. Widać to w przypadku zakupów komunijnych, imprez rodzinnych lub podczas zwykłych spacerów.

Skymaster Wheels 10 — definicja przyjemniejszej jazdy

Prawie rok temu na łamach bloga opisywałem bardzo fajne urządzenie służące do transportu. YESdzik bo tak się nazywa, bardzo przypadł mi do gustu choć jego cena jak na polskie standardy wydawała i wydaje się wciąż o ciupińkę za duża. Mimo że od premiery urządzenia minęło już trochę czasu to jego cena nie spada poniżej 1999 zł. Producent tak wygórowaną cenę tłumaczy zastosowaniem wydajniejszej baterii oraz ulepszonych komponentów.

YESdzik — rewolucja w transporcie ?

Rynek urządzeń mobilnych na tę chwilę zalewa nas coraz to nowymi telefonami, inteligentnymi opaskami czy tabletami przeróżnych producentów. I choć większość urządzeń produkowanych jest przez małe chińskie rączki to i tak wspaniale sprzedają się opatrzone w znane markowe symbole. Swój rozkwit na rynku mają też coraz chętniej ostatnio kupowane urządzenia służące do transportu. I nie mam tu na myśli takich którymi bez problemów pojedziemy po każdej nawierzchni jak Segway'e, lecz tych mniejszych i bardziej mobilnych.