Urządzenia wielofunkcyjne
liczba publikacji: 5pierwszy wpis: 23 Lipca 2015ostatni wpis: 6 Grudnia 2018

Drukarki, faksy, urządzenia wielofunkcyjne

Epson EcoTank L7160 — rzut okiem na domowy kombajn

W związku z wcześniejszym wpisem, chciałbym przestawić wam nieco bliżej testowane urządzenie i zabrać się wreszcie za opisanie testów praktycznych. W poprzednim wpisie określiłem chronologię którą będę się zajmował podczas testów drukarki wielofunkcyjnej od Epsona a dziś wypada jej przedstawienie od strony technicznej. Jak już wcześniej wspomniałem, Epson EcoTank L7160

Epson EcoTank L7160 — drukarka zawitała na warsztat

Nie tak dawno na blogu redakcyjnym, pojawiła się informacja o rozpoczęciu kolejnej akcji w której to blogerzy oraz zachłanni recenzenci, mieliby możliwość przetestowania i późniejszego zrecenzowania sprzętów od zaprzyjaźnionej z portalem, marki. Tym razem padło na projekt "Przetestuj drukarkę Epsona i zgarnij jedną dla siebie" w której jest szansa że twórca najciekawszego wpisu może zostać nagrodzony, testowanym modelem.

Polaroid ZIP Mobile Printer — mobilna drukarka bezprzewodowa

Zapewne większość starszych wyjadaczy skojarzy firmę Polaroid która jakiś czas temu zabłysnęła na rynku za sprawą aparatów fotograficznych, wywołujących zdjęcie po ich zrobieniu. Mimo czasu jaki upłynął od tamtych chwil, firma ma się całkiem dobrze i wciąż się rozwija. Ostatnimi czasy wydali nowy produkt - mobilną drukarkę do wywoływania zdjęć zrobionych naszym smartphonem. Oczywiście jako fotograf-amator nie mogłem przejść obok takiego urządzenia obojętnie i skontaktowałem się z firmą by takowy sprzęcik do testów otrzymać.