bEhYfMol

LTspice XVIII22.12.2020

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LTspice to stosunkowo prosty w obsłudze program do projektowania i testowania analogowych i mieszanych układów elektronicznych. Zaleta programu jest szybkość, ogromna biblioteka elementów oraz prostota tworzenia układów.

bEhYfMon

Przy projektowaniu układu można korzystać z dostarczonych z programem elementów, pobierać dodatkowe elementy z Internetu, wprowadzać parametry ręcznie lub samemu projektować moduły. Poza podstawowymi elementami w bibliotece komponentów znajdziemy również stabilizatory napięcia, źródła prądu o różnych funkcjach, komparatory, wiele typów diod i tak dalej. Graficzne reprezentacje elementów można przesuwać i obracać bez utraty połączeń, do schematu można również dodawać etykiety a gotowy rysunek wydrukować.

W trybie symulacji układu możliwe jest sprawdzanie napięcia i natężenia prądu w różnych punktach układu i oglądanie zmian parametrów prądu w czasie na wykresach. Do podstawowego testu wystarczy podać czas symulacji (w sekundach) ale na tym możliwości programu się nie kończą.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
LTspice XVIII 22.12.2020wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań16
Data aktualizacji23 gru 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhYfMoS
bEhYfMpj