Recenzja Cubot Max 2 — duży ekran i bateria w przystępnej cenie

Cubot Max 2 to kolejna generacja największych smartfonów w portfolio marki Cubot. Tym razem charakteryzuje się on nie tylko ogromnym panelem, oraz także oryginalnym wycięciem z prawej strony wyświetlacza. Co więcej Cubot chwali się w sieci, że Max 2 jest pierwszym smartfonem, z wycięciem właśnie w tym miejscu. Jeśli chodzi o cenę, to Max 2 do kupienia jest obecnie za

Zestaw komputerowy z Chin — Intel Xeon E5-2650v2 oraz HUANAN X79 2.49

Ostatnio postanowiłem złożyć sobie peceta, oczywiście jako fan chińskiej myśli technologicznej, oraz niebywały skąpiec postanowiłem sięgnąć po niekonwencjonalne rozwiązania, aby złożony zestaw prezentował dość wysoką wydajność, nie obciążając zbytnio mojej kieszeni.

Intel czy AMD? Niestety, tym razem czerwonych nie brałem w ogóle pod uwagę, w głowie miałem mniej więcej obraz tego co chciałem złożyć, zestaw komputerowy oparty o procesor Intel Xeon E5, czyli serwerowym odpowiedniku Core i7.

GTX 1050 TI w 2019 roku — czy to ma jeszcze jakiś sens?

Ostatnio stanąłem przed wyborem karty graficznej. Wszędzie teraz głośno o najnowszych kartach graficznych GeForce RTX z serii 20, nie żebym w ogóle brał je pod uwagę. Po prostu nie potrzebuję karty graficznej o aż takiej mocy, no i oczywiście cena. Wydatek 1500 do 3000 zł też jakoś mi się nie uśmiechał. Standardowo już więc zacząłem rozglądać się za kartą graficzną która nie będzie za droga, ale pozwoli mi na grę w nowe gry na co najmniej średnich detalach w rozdzielczości FHD. Koniec końców po poszukiwaniach w różnych sklepach trafiłem na okazję.

Reolink Argus 2 — w pełni bezprzewodowa kamera w przystępnej cenie

Żyjemy w czasach w których ciągle znajdujemy się pod okiem kamer, czy to na ulicy, w sklepie, na parkingu, czy w parku. Stało się to już tak normalne, że przestaliśmy zwracać na to uwagę. Ba, coraz więcej ludzi decyduje się na zainstalowanie własnych kamer nie tylko na swoich posesjach, jak ogrody, czy działki, ale i w swoich mieszkaniach, nie tylko w celach bezpieczeństwa, ale np. do sprawdzania co robią pociechy. Dziś na warsztacie recenzja bezprzewodowej kamery z instalacją której poradzi sobie nawet dziecko.

ACTA 2 przyjęte — zaskoczenia nie ma, tragedii też nie

Dzisiaj Parlament Europejski w Strasburgu przyjął dyrektywę cyfrową, potocznie zwaną ACTA2. Spośród 658 europosłów, za głosowało 348, przeciw było 274, a 36 wstrzymało się od głosu. Czy grozi nam koniec internetu który znamy?

Od początku debaty na temat wspomnianej dyrektywy nie podobało mi się wiele rzeczy. Przede wszystkim już samo to, że nazwano ją ACTA 2.0. O oryginalnej ACTA

Ulefone Armor 6 test baterii, oraz kupon na 15$ dla wszystkich

Kampania marketingowa Ulefone Armor 6 nie zwalnia tempa, następny materiał został opublikowany,, i tym razem jest to test wytrzymałości baterii najnowszego flagowego modelu wytrzymałego smartfonu od Ulefone.

Wyposażony w akumulator o pojemności 5000 mAh, Ulefone Armor 6 pozwoli na kilkudniowe obejście się bez ładowania, zwłaszcza, że model ten model ten wyposażono w uklad Helio P60 wyprodukowany w 12 nm procesie technologicznym pozwala na zaoszczędzenie 20% energii w porównaniu do układów stworzonych w 14 nm procesie.