Rzuć okiem na fabrykę, w której produkowany jest Ulefone Armor 5

Ulefone Armor 5 to pierwszy na świecie wytrzymały smartfon z wycięciem, który przyciąga wiele uwagi, odkąd został oficjalnie zaprezentowany. Okres przedsprzedażowy rozpocznie się w poniedziałek, ale wcześniej Ulefone organizuje kampanię, w której nagradza użytkowników 60$ kuponami, i która cieszy się sporym zainteresowaniem. Informacje podane przez producenta mówią, że pierwsza partia smartfonów może nie wystarczyć dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Tak więc firma zdecydowała się na zwiększenie produkcji.

Niemniej jednak, wielu użytkowników jest niezdecydowanych, czy Armor 5 będzie godnym zaufania wytrzymałym urządzeniem, ponieważ ma ekran z wycięciem. Z tego powodu Ulefone opublikowało wideo demonstrujące linię produkcyjną swojego najnowszego urządzenia.

Jak widać, urządzenie przechodzi różne testy, takie jak zanurzenie w wodzie, test upuszczania, i test odporności na wnikanie pyłu. O dziwo, telefon wychodzi w idealnym stanie. Wszystko to zasługa zoptymalizowanego procesu pracy i precyzji. Na każdej linii pracownicy pracują bardzo ostrożnie, a wodoodporna powłoka bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Co sądzisz o procesie produkcji Armor 5?