Ulefon armor 3T- wytrzymały smartfon z walkie-talkie już nie długo na IGG

Marka Ulefone ma spore doświadczenie w produkcji nie tylko klasycznie wyglądających smartfonów, ale i wytrzymałych smartfonów o pojemnych bateriach, przeznaczonych dla bardziej wymagających użytkowników. Korzystając ze swojego doświadczenia w projektowaniu smartfonów, Ulefon postanowił wypuścić trochę inny produkt. Będzie to Ulefon armor 3T, pierwszym w portfolio Ulefon smartfon z funkcją walkie-talkie. Najprawdopodobniej po przykręceniu anteny (raczej nie będzie ona wysuwana), będzie możliwość korzystania z krótkofalówki analogowej uruchamianej aplikacją "PTT".

.

Poza tym, Armor 3T będzie wyposażony w odporną na wstrząsy konstrukcję ze stopniem ochrony IP68. Obudowa będzie więc wodoodporna, pyłoszczelna, a także odporna na upadki. Jeśli chodzi o specyfikację, to model ten dostanie procesor Helio P23, 4 GB pamięci RAM, oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Ulefon od dawna, w swoich modelach montuje naprawdę spore baterie, co może być przykładem dla innych producentów. Nie inaczej jest i tym razem, Armor 3T będzie zasilany z baterii o pojemności 10300 mAh. Z tyłu obudowy znajdziemy aparat fotograficzny marki SONY o rozdzielczości 21MP, z przodu z kolei znajdować się ma aparat 13MP. Nie zabraknie oczywiście czytnika odcisków palców, oraz modułu NFC. Całość ma działać pod kontrolą systemu Android 8.1.

We wrześniu ma rozpocząć się akcja na platformie crowdfundingowej Indiegogo. Współpraca między tą platformą, a producentami elektroniki w ostatnim czasie przybiera na sile, i po Alldocube, oraz Leagoo przyszedł czas na Ulefone. Więcej informacji na stronie kampanii.