Ulefone Armor 5 już dostępny w przedsprzedaży

Wczoraj, czyli szóstego sierpnia rozpoczęła się sprzedaż Ulefone Armor 5, czyli pierwszego na świecie wzmocnionego smartfonu z notchem. Ulefone Armor 5 pochodzi z profesjonalnego, wytrzymałego telefonu chińskiej produkcji. Wyświetlacz z wycięciami w połączeniu z wytrzymałym telefonem przyciąga uwagę publiczności. I mam nadzieję, że czekanie nas nie zawiedzie.

Armor 5 wyposażony jest w wyswietlacz z wcięciem o rozmiarze 5,85 cala, proporcjach 18,9: 9, i pokryty Gorilla® czwartej generacji. Współczynnik proporcji ekranu do obudowy wynosi 91%.

Wewnątrz Armora 5 znajdziemy ośmiordzeniowy procesor MT6763, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia do 256 GB. Podwójna kamera tylna 16MP + 5MP i przednia 13 MP. Całość zasila bateria o pojemności 5000 mAh która powinna wystarczyć na 2 dni normalnego użytkowania. Bateria wspiera szybkie ładowanie 5V2A, odwrotne ładowanie OTG, bezprzewodowe ładowanie QI o mocy 10W. Poza tym Armor 5 posiada czytnik linii papilarnych, moduł NFC, oraz najnowszego Androida 8.1 . 

Przedsprzedaż trwa od 6 sierpnia do 12 sierpnia, ale zostały już tylko okolo 180 sztuk z pierwszej partii więc wszystkim zainteresowanym radzę się pośpieszyć!

Można jeszcze zdobyć kupon 60 $ na ten model!