r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

m.LOTTO 1.0.12

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne

Aplikacja m.LOTTO to oficjalna aplikacja Totalizatora Sportowego w Polsce, pozwalająca sprawdzić wyniki losowań popularnego "totka", a także znaleźć najbliższy punkt, w którym można wysłać kupon.

Galeria programu

W m.LOTTO sprawdzimy wyniki losowań w Lotto, Kaskadzie, Multi Multi, Joker oraz w Mini Lotto. Podane są one według dat, idąc od najnowszych ku najstarszym. Program pokazuje, ile było trafień "szóstki", "piątki", "czwórki" itp. (a także inne wyniki, w zależności od zasad danej loterii) wraz z miejscem wygranej i kwotą, którą zdobył zwycięzca. W programie jest też dostępne archiwum losowań.

Dla tych, którzy szukają najbliższego punktu, w którym można zagrać w "totka", aplikacja ma mapę, na którą naniesiono adresy miejsc współpracujących z Totalizatorem Sportowym. Aby z niej skorzystać, wcześniej należy włączyć nadajnik GPS w smartfonie. Program poinformuje nas też, jakie aktualnie kwoty można wygrać w loteriach Totalizatora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.